Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Totál antiszociális vagyok,...

Htvbb kérdése:

Totál antiszociális vagyok, lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Ember, de főként idegengyűlölő vagyok, utálok liftezni ha más is van rajta kívül akit nem ismerek, nem szeretem ha idegenek szólítanak meg, akár csak az időt kérdezik, vagy át kell vennem valami csomagot, képtelen vagyok ismerkedni, normálisan ismerősökön kívül bárkivel beszélgetni, értelmes kapcsolatot fenntartani, összevissza két barátom van, alig beszélek, nagyon gyakran bunkón viselkedek. El kéne ezzel mennem valahová, normális ez egyáltalán?

2013. aug. 30. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az antiszociális szó egy picit mást jelent. :) Szerintem menj el vele pszichológushoz, ő biztos tud neked segíteni.
2013. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel el kell menned valahová. Ez egy elég súlyos eset, mert nem azért nem keresed a kapcsolatot az emberekkel, mert félsz, hanem mert nem szereted őket. Ami persze szintén tudatalatti félelemből adódik, de mégis egészen más helyzet és kezelni is nehezebb. Az viszont nagy előny és becsülendő dolog, hogy felismerted, hogy van egy ilyen problémád, ez nagyon előrelendíti az egészet. Keress fel egy pszichológust, ő tud segíteni. Változtatnod kell ezen, mert ha így marad, úgy sokkal nehezebb lesz egész életed és csak magaddal csesznél ki, ha annyiban hagynád.
2013. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!