Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A háziorvosom írhat fel...

A háziorvosom írhat fel Xanaxot (vagy bármilyen más nyugtatót), vagy arra csak a pszichiáter jogosult?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 12:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kicsit késő van és pongyolán fogalmaztam. A lényeg azért remélem érthető.


Mindenesetre köszönöm a segítséget.

2013. szept. 4. 22:12
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, így már érthető. Tehát az orvos által javasolt gyógyszert ( cipralex) nem akartad beszedni, ő meg nem volt hajlandó gyógyszer helyett csak nyugtatót írni, és ezért elküldött oda, ahol viszont csak nyugtatót adnak. Nincs ebbe semmi rendellenes.

Mellesleg ilyen ambuláns naplót hogyan kell beszerezni, mert én még soha sem láttam ilyent, pedig engem is kezeltek pszichiátrián.

2013. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem. Én azt akartam, hogy Aurorixet vagy valami olyan gyógyszert írjon fel, amit még nem szedtem. Ő pedig erőltette a Cipralexet és Valdoxant, hogy kísérletezzenek rajtam.


Aurorixhez én azért ragaszkodtam volna, mert régebben használt. Szóba sem került ott a Xanax. Én azt csak itthon találtam ki, hogy ha már más nincs, akkor az is jó lesz.


Ambuláns naplót az.... ambulancián adtak. Legalábbis itt van a 3. emeleten egy ambulancia nevű szoba. Oda bementem, odaadtam a régi papíromat és írt egy újat, amit levitt az orvosnak, aki bszott elolvasni azt.


Egyébként az eredeti orvosom is a kezembe nyomta ezt az ambuláns naplót az első vizsgálat után.

2013. szept. 6. 04:27
 14/14 anonim ***** válasza:

"Ambuláns naplót az.... ambulancián adtak. Legalábbis itt van a 3. emeleten egy ambulancia nevű szoba. Oda bementem, odaadtam a régi papíromat és írt egy újat, amit levitt az orvosnak, aki bszott elolvasni azt. "


Kérdező!

Te valamilyen kórházba laksz?

2013. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!