Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lettem a sulitól?!

Depressziós lettem a sulitól?!

Figyelt kérdés

nagyon jó nyaram volt..buliztam meg minden és folytatnám de itt a suli és konkrétan depressziós lettem..nyomorék osztálytársaim vannak mindegyik csak tanul..senkivel nem beszélek mert nem lehet miről és nyomik..a legjobb barátnőm meg más osztályba jár..és csak a szüneteket várom amikor arra a 10 perce találkozhatunk.. -.-

teljesen kész vagyok annyira rosszul érzem magam...nyáron indig este 11-ig kint voltunk városba és nem bírok vissza szokni..olyan mintha az életem egy darabkáját elvették volna :(((


2013. szept. 3. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy sulitól?:'D
2013. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az összezárt közösségek (iskola, munkahely) alapja az alkalmazkodás és a kompromisszumkeresés. Ha Te beskatulyáztad őket "r*bancoknak" és "gyerekeseknek", és egyik csoporttal sem akarsz barátkozni az a te dolgod, de aztán ne csodálkozz, hogy magányos (és nem depressziós!) leszel.
2013. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
de nem lehet velük semmiről beszélni...és nem akarok valaki másnak látszódni..én önmagamat adom..
2013. szept. 6. 15:25
 14/14 anonim ***** válasza:

Szokták mondani döntések, következmények.


Ha nem akarsz másnak látszani, nem akarsz nyitni feléjük, akkor ne tedd. Szíved joga. De akkor ne is depressziósdkodj, hanem foglald el magad egyedül.


De egyébként nem is értem, szünetben légy a barátnőddel, órákon figyelj, és akkor nem lesz gond.

2013. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!