Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy kötődöm...

Miért van az, hogy kötődöm olyan emberekhez, akikhez nem kéne és nincs is okom rá, mert ők vagy le se tojnak vagy nem valami jófejek velem?

Figyelt kérdés

Régi ismerősök, kollégák, volt osztálytársak, rokonok. Miért fontosak nekem, amikor nekik én nem? Miért érzem, hogy szükségem van a velük való kapcsolatra? Néha hülyének néznek emiatt és én is magam, de akkor is bennem van és még nem sikerült megszabaduljak ettől. Mit tehetnék?

A férjemmel minden rendben, inkább a társadalmi-társas kapcsolataimra terjed ez a probléma ki amióta élek.


2009. nov. 2. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Népszerűek? Vetélytársak, mércék, vagy hatalmuk van, amivel megvédhetnének?
2009. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Népszerűek? Á,nem...sőt. :(

Vetélytársak, nem....:)

mércék, TALÁN

vagy hatalmuk van, amivel megvédhetnének? nem :(

2009. nov. 2. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem akarod, hogy az ő felsőbbrendűségükkel érjen véget az ismeretségetek. Azzal, hogy te nem vagy elég jó nekik ;)
2009. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindenki fesőbbrendűbb lenne nálam és ezért?
2009. nov. 2. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért ragaszkodtam egyszer egy unalmas bunkóhoz, hogy ne azzal a gondolattal hagyjon ott, hogy nem érdemeltem meg őt.
2009. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!