Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen legális tudatmódosítók...

Milyen legális tudatmódosítók vannak? Létezik olyan, hogy valaki drogként megigya a gyomirtót, növényvédőszert?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! párom fia (nagykorú)drogozik, de soha nem kaptuk rajta, nem találtunk nála semmi gyanúsat. Állandóan azt mondja,hogy nem drogozik, nem tágak a pupillái, beleegyezett a drogtesztbe is, de teljesen meghülyült, tehát biztos, hogy valamit szed vagy issza....

Látszik, hogy le van épülve és semmit nem tudunk tenni. Ma megyünk egy alapítványhoz tanácsadásra (gyerek nélkül), mert ő nem hajlandó se orvoshoz menni, se elvonóra, tagad mindent.

Ma hallottuk, hogy állítólag vannak valamilyen gyomirtószerek vagy micsodák, amelyek ráadásul legálisak, de drogként használják sokan és ebbe az irányba segítsetek a véleményetekkel, netán tapasztalatokkal, mert már kikészültünk teljesen.


2013. szept. 4. 13:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne, hogy pl. a Tescoba lehet-e ilyesmit kapni, mert oda gyakran jár.
2013. szept. 4. 14:01
 2/21 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről nem hallottam, szerintem gyomirtó mérgező inkább és halálos, nem pedig bódulatot okoz. Esetleg hígítót szipuzhat..? A drogteszt mikre tesztelt? Szívhat ilyen "gyógyfüves" cigit is, az is nagyon felkapott mostanában, mert olcsó. Na attól eléggé le tud épülni aki napi rendszerességgel szívja.
2013. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Pedig van ilyen! Lehet nem gyomirtó, akkor növényvédőszert használnak sokan drogként. Erről több cikk van fenn az interneten, a kék fénybe is volt egy adás.
2013. szept. 4. 14:30
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a kérdező így akar tippeket kapni, hogy mit használjon.
2013. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jaj, utolsó kímélj meg a hülyeségeiddel!!!
2013. szept. 4. 14:42
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon gyanús vagy te nekem.


De nem ajánlom, hogy gyomirtót igyál, mert max belehalsz.

2013. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Te agyament, én egy 42 éves nő vagyok!!! Menj szórakozni máshová, kérlek!
2013. szept. 4. 14:52
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem szórakozom, csak figyelmeztettelek.
2013. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Találtam egy cikket, ha netán érintett szülök járnak erre a későbbiekben. Szomorú!


[link]

2013. szept. 4. 16:05
 10/21 Bárzsing ***** válasza:
52%
Arra nem is gondolsz, hogy esetleg tényleg nem drogozik? Nem csak drogtól épülhet le valaki... Pl. lehet, hogy depressziós, az is eléggé ki tudja kezdeni az embert.
2013. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!