Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van Csernus doktor stílusához...

Cologram kérdése:

Van Csernus doktor stílusához hasonló pszichiáter Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan pszichiátert aki hasonló mint Dr.Csernus Imre de nem olyan népszerű és olcsóbb?

2013. szept. 6. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Rengeteg jó pszichiáter van, miért pont ő kell neked? Eleve milyen betegség miatt kell? A kérdésed nem elég pontos.


Én is jártam pszichiáterhez egy ideig, teljesen megfelelt. Miért pont Csernus? Mi az amiben szerinted más?

2013. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hiába pontozol le, a válaszom nem tudok, komoly pszichiátriai kórképpel ne menjen senki hozzá, ez a véleményem. Csak komoly szakemberekhez kellene járni az idegbetegeknek. A pszichiáter gyógyszert is ír fel ha szükséges méghozzá komoly gyógyszert. Csernus már elnézést, de módszereit tekintve hasonlít inkább egy pszichológushoz. Oda meg bárki beeshet az utcáról.
2013. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az idegbetegeket az ideggyógyász kezeli, nem a pszichiáter (másnéven elmegyógyász).

Komoly szakemberekhez kell menni komoly és nem komoly problémákka. Tudok javasokni egy budapesti pszichiátert, aki elég jó, és pszichoterápiát is vállal. Ha gondolod, megírom a nevét.

A komoly pszichiátriai gyógyszerekkel nem nagyon tudom összeegyeztetni Csernust. Vannak azonban az egyetemen tanító pszichiáterek, akik hatalmas tudásanyaggal rendelkeznem, és hatékonyak is. Meglehet, hogy nem éppen a legolcsóbbak, de esetükben nem a diplomát fizeted meg, hanem a tudást.

2013. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha már a tudásról van szó, akkor tudd kedves kérdező, hogy a "komoly pszichiátriai gyógyszerektől" komolyan beteg leszel! Kérlek, ha tudod inkább önmagad orvosa légy, hisz ki tudhatná jobban mi jó neked mint saját magad!? A Csernobil féléket meg hanyagold... Olvass! Sportolj! és meglátod jobban leszel :)
2013. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nikol888!


Mondd ezt egy skizofrén embernek, vagy egy olyannak, aki csak 30 óránként tud aludni néhányat, és nem javult semmiféle természetgyógyászati vagy pszichológiai kezelésre sem. Erősen javasoltnak tartom a komolyabb kórképekben a pszichoterápia MELLETT (és nem helyett) az enyhébb gyógyszereket. Például alkalmanként nagyon jót tesz nekem egy szem Stilnox, amikor időre megyek holnap például előadást tartani vagy ilyesmi. Nem kezdek el gondolkozni magamban, hogy mi okozhatja, ha úgy is tudom, hogy nem hoz eredményt kis időn belül.

Persze nem kell ebből rendszert csinálni egy nem súlyos betegnek, és érdemes a gyógyszer megválasztását szakemberre bízni.

2013. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg hülye vagy! :) szedd a gyógyszeredet, ha neked az jó :D
2013. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves Nikol888, te pszichiáter vagy? Vagy honnan ez a hozzáértés?

Nyilván nem buliból szed gyógyszert, aki szed, hanem mert komoly oka van rá! Persze nem kell minden sz*rra gyógyszer, de hogy kinek és mire kell, azt bízzuk inkábn a szakemberekre.

2013. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nyilván nem buliból szed gyógyszert, aki szed, hanem mert komoly oka van rá!"


ok? milyen oka lehet egy embernek arra, hogy legálisan drogozzon? Ha az orvosa elhiteti vele, hogy az kell, mert beteg... ennyi erővel ihatna is a hatás egy és ugyanaz! Függőséget okoz mindkettő, de nem gyógyít meg azt el ne hidd, maximum tünetmentesít szépen elnyomja a problémát. Csak és kizárólag kórházi körülmények között írnék "gyógyszert" egy embernek, és a legrövidebb ideig...(életveszélyes állapotban). Inkább meghallgatnám, szeretném, kiragadnám a környezetéből...stb. Ma erre sajnos nincs lehetőség, viszont az nem azt jelenti, hogy egyet kell érteni a mai módszerekkel! Másként gondolkozom, ha te úgy alszol jobban, hogy kellenek a gyógyszerek ám legyen, az a Te döntésed... Én biztos nem adnám a szeretteimnek, de még az ellenségeimnek sem, annyira nem haragszom rájuk! :)

2013. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D.Mi folyik itt?Én csupán egy szerintem értelmezhető egyszerű kérdést tettem fel,amire választ szerettem volna kapni....ehelyett én kaptam rágalmazásokat,illetve kérdéseket tőletek!Nem vagyok sem beteg,sem gyógyszerfűggő...Teljesen egészséges vagyok,sportolok kedves Nikol:)Én is tudom ezeket amiket te leírtál.Csupán egy könyvet írok a pszichológusok kezelési módjairól és csernuson kívül szerettem volna beletenni az egyik fejezetembe egy másik ekvalens példát.ennyi
2013. szept. 18. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:
hasonló nincs, csak jobb!
2013. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!