Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1-2 éve volt egy nagy törés...

1-2 éve volt egy nagy törés az életemben, azóta nem vagyok önmagam. Mit tegyek hogy változzon? 15/L

Figyelt kérdés
Hosszú lenne leírni, a lényeg hogy nem érdekel semmi. Semmi sem tud úgy igazán lázba hozni, azt érzem hogy ha mindenkit elvesztenék magam körül meg sem érezném. És ez szerintem nem normális. Jól tudom érezni magam egy ideig..utána már kínszenvedés jó pofát vágnom bármihez is. De van egy fiú akiért szó szerint bármire hajlandó lennék de ő emberszámba sem vesz. Vajon ez is hat erre az 'érzelmi' állapotra? Mit tegyek hogy újra önmagam legyek?

2013. szept. 6. 21:17
 1/3 anonim válasza:
Szia. Szerintem ez is igen, és ha rád se bagózik akkor hagyd a búsba! :) Annyit nem ér az egész, hogy miatta is legyén ilyen amilyen vagy. Nekem is volt ilyen és tulajdonképpen én se tudtam igazából mi az ami a bajom, de hidd el egyszer fordulni fog a kocka! Előbb-utóbb biztos! :) Kitartás! :)) Foglald le magad valamivel...én 17/F vagyok és boxolni jártam/járok és az lekötött és nem érdekelt semmi mi történik körülöttem...:) Javulni fog ez az állapot! :)
2013. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ktk312 ***** válasza:
0%

A fszt fog javulni...

17/f

2013. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez kell elmenned, valami szorongásoldóért és antidepresszánsért.
2013. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!