Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyire romlott volna az...

Ennyire romlott volna az állapotom, vagy mi történt ma velem?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki sértő megjegyzéseket tenne, annak kedvéért közlöm az elejétől.

14 éves koromban súlyos depressziót állapítottak meg nálam egy gyerekkori trauma miatt, amit életveszélyes betegség okozott és 8 évig kezeltek vele.

Természetesen megemlíteném, hogy van orvosom.

Azóta már eltelt sok év, és még mindig szedek gyógyszereket, de fél éve már felfüggesztette a doktor.

Most elkezdtem megint szedni. Az a bajom, hogy nem bírom a veszekedéseket, és az ehhez hasonlókat, mert felmegy a vérnyomásom, szédülök és elájulok.

Nem csak a betegségem tett erre, hanem az akkori iskolatársaim, kik nevettek rajtam. Pedig ehhez már nagyon nem normálisnak, neveletlen.... sorolhatnám... minek kell lenni, hogy valaki ezen nevessen! Ráadásul még bántsa is a másikat.....!

Most pedig rátérek a kérdésem tárgyára, aminek ehhez van köze. Próbálok barátkozni, társaságban lenni, kisebb nagyobb kudarcokkal megy is. Az orvosom szerint ezzel nagyot tettem előre, ami jó hír!

Csak az nem, amikor már rajtam dönti ki a dühét, aki a legközelebb áll hozzám.

A mai nap folyamán is ez volt, és mivel én ezt nem bírom... nem tudom mi volt ez, de sírni, ordítani kezdtem. Még ilyen soha nem fordult elő velem. Majd ütni kezdtem magam annyira, hogy tiszta kék lett a homlokom. Hozzá sem tudok érni, annyira fáj!

Ez még nem volt velem, s nekem ez új. Volt már öngyilkossági kísérletem, de a depresszióm legelején. Azóta állítólag sokat haladtam előre. De ez, hogy mi volt ma....!

Aki tud, segítsen! Én személyiségzavarra kezdtem gyanakodni, vagy dührohamra... !



2013. szept. 6. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ilyenkor állj fel és hagyd ott azt, aki így kiborít.

Menj el az orvosodhoz és meséld elneki

Talán jobb, ha megint szeded a gyógyszert

2013. szept. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Meg nehogy már magad kezdd el ütni-

Felejtd el az egészet és nyugodj meg

2013. szept. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen kiborulások mással is előfordulnak. Kiabálj, sírj,add ki magadból ez normális. De ne magadon "töltsd ki"!

Ebben próbáld visszafogni magad.

Aztán beszélj róla az orvosoddal.

2013. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem állapotromlás, hanem átmeneti állapot lehet a kezelésben. Gyógyszeradag-növelés, vagy változtatás szükséges, szerintem amit most szedsz, nem csillapítja kellően az érzelmi kiingásokat. Mindenképpen konzultálj az orvosoddal!
2013. szept. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és segítséget mindenkinek! Már beszéltem az orvossal és újra kell szednem a gyógyszereket. Ha még egyszer előfordul, akkor erősebbet fog felírni!
2013. szept. 8. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!