Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris depresszió. Itt a...

Bipoláris depresszió. Itt a segítésg?

Figyelt kérdés

Nagy bajban vagyok! Én gyermekkorom óta küzdök magammal, most találtam vki aki 100%osan mellettem áll de nem bírom, nem akarom magamat és főként őt nem terhelni tovább. Egy pszichiáter ismerőse mesélt neki egy módszerről amivel élhetővé tehető a bipoláris/ mániás depresszió. Nem akarom feladni magam, élő zombi lenni, megint taknyom nyálam őőőő folyik bábuként élni . De ő a mindenem. Engedjek akkor?Adjam fel és törődjek bele hogy egy madárijesztő legyen szalmaaggyal....semmi kép semmi álom semmi ihlet...A lényeg egy 5 napos kórházi bent lét, amivel olyan gyógyszer sztabilizálnak mely, akár teljes életet biztosíthat.

Utána járt egy ismerőse mesélt neki erről a módszerről. A lényeg egy 5 napos kórházi bent lét, amivel olyan gyógyszer sztabilizálnak mellyel, akár teljes életet élhetek.

az egyetlen amitől félek, hogy más leszek, elvész az a szürkeségben elveszek én! nem akarom megint leszedáló szarokkal tömni magam. Valakinek van valami konkrét tapsztalata esetleg ? Végre találtam valakit aki segítene ...de nem akarom a lényem árán az ő életét viszont nem akarom pazarolni. Akárki akármit tud mondani kérem segítsem :(Nagyon fontos, eddig tudtam húzni de döntenem kell....csak nagyon félek ...


2013. szept. 9. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos elég zavaros, amit írsz, nem igazán értem... arról lenne szó, hogy nem akarsz rossz hatással lenni a párodra? És attól félsz, hogy ha kezelnének, akkor utána egy teljesen más ember lennél?

Ha az utóbbi, akkor teljesen megértelek, engem is ez tart vissza attól, hogy felkeressek egy pszichiátert... de már nem sokáig. El fogok menni, mert érzem, hogy szükségem van rá.

Ne félj attól, hogy mi lesz a kezelés után. A mostani állapotodnál csak jobb lehet, és nem éri meg fölöslegesen szenvedni.

2013. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerbusz

Az anyúkám szenved ebben a betegségben sajnos én mint hozzá tartozó tudom mondani hogy választanod kell . mit szeretnél ? hagyni hogy úgymond "élj " sokk esetben nem is fogja fel az ember a betegségéből eredően mit is tesz magára is veszélyes lehet és közeli hozzátartozóit és barátait is kellemetlen dolgoknak teszi ki vagy a kezelést használod amely nem veszi el a személyiséged csak kiegyensúlyozottá tesz persze sajnos ez egy folyamat amely hoszzú és az eleje a szedálásal kezdödik .....

2013. szept. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!