Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék jobb és sikerese...

Hogyan tudnék jobb és sikeresebb lenni?

Figyelt kérdés

Írtam egy iq tesztet és elég jó lett. Az életben nyújtott teljesítményem viszont ezt nem tükrözi. Sorozatos kudarcok, bénázások, negatív élmények, negatív vélemények, sikertelenség. Nem tudok úgy teljesíteni, hátrébb vagyok a képességeimnél.

Mit tehetnék, hogy utolérjem magam?


2009. nov. 3. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel, mindennek van oka. Én például szintén sokat bénáztam, MERT nem volt önbizalmam MERT túlsúlyos voltam MERT lusta voltam és sokat ettem. Tehát keresd meg a problémáid fő okát!
2009. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem vicc: FENG SHUI és pozitív gondolkodás!!
2009. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az IQ tesztnek semmi köze nincs a sikerhez és az észhez talpraesettséghez sem.


Hiába írsz egy bazijó tesztet, attól nem leszel isten, és hiába sikeres meg okos valaki, attól még írhat pocsék tesztet.


A sikerért tenni kell. Vagy küzdesz vagy nem. Ha azt várod, hogy azért mert iqbajnok vagy, akkor majd dől a lé meg mittomén, akkor nagyon csalódsz.

2009. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na, jó, de mit kell tenni a munkahelyi sikerért?

Szopni,dugni az irodalépcsőházban? Mert nálunk igen. És a régi helyemen is és az azelőttin is. Az, hogy ki hogyan dolgozott az az égvilágon semmit sem számított.

2009. nov. 3. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:

" Na, jó, de mit kell tenni a munkahelyi sikerért? "


Na szerinted mégis mit?? Alázattal és lelkesedéssel DOLGOZNI, megcsinálni amit rád bíznak! És mindig legyél pontos ha munkáról van szó!

2009. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát jó munkahelyen dolgoztál, főleg ha be is vállaltad a szopást-dugást. ha nem akkor okés.

Dolgozni kell fejlődni, kreatívnak lenni. kiemelkedni.

Te nem leszel sikeres sohasem, ilyen hozzáállással.

a sikert nem könyvből tanuljuk, hanem rá kell ébredni, lehet olvasni tanácsokat, mint pl, hogyan viselkedjük egy interjún, stb, de a többi már magadtól kell jöjjön,

2009. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Alázattal és lelkesedéssel DOLGOZNI, megcsinálni amit rád bíznak!"

ekkora hülyeséget már rég hallottam

nálunk az összes embert, aki ezt csinálta kirúgták vagy ( mint én) sose kapott fizetésemelést és szívatták agybafőbe! ez egy idióta tanács volt teljességgel

2009. nov. 4. 07:20
 8/10 A kérdező kommentje:

"Hát jó munkahelyen dolgoztál, főleg ha be is vállaltad a szopást-dugást. ha nem akkor okés.

Dolgozni kell fejlődni, kreatívnak lenni. kiemelkedni.

Te nem leszel sikeres sohasem, ilyen hozzáállással. "


gondolod, ha bevállaltam volna, hogy szétdugatom magam a főnökkel, akkor itt tartanék?

fejlődni, kreatívnak lenni? erre azt a választ kaptam, hogy nem azért vagy itt, hogy gondolkodj...majd 2 hét múlva előadta a főnök az én javaslatom, mintha ő találta volna ki....rendkívüli jutalmat kapott érte!


Mármint milyen hozzáállásomra gondolsz? Milyen a hozzáállásom? Hogy nem sz.pom a főnököt ebédidőbe a parkolóba?


Ezeket nem viccből írom. És nem én vagyok az egyetlen, akik ezt tapasztaljuk, mert seggggfejek a kapcsoltaik révén akár képzettség, akár képesség, akár szakmai gyakorlat révén bekerülnek helyekre és aki épp, azt kiteszik, mert fosnak tőlük.


:(((((((((

2009. nov. 4. 07:25
 9/10 A kérdező kommentje:

"Ezeket nem viccből írom. És nem én vagyok az egyetlen, akik ezt tapasztaljuk, mert seggggfejek a kapcsoltaik révén akár képzettség, akár képesség, akár szakmai gyakorlat révén bekerülnek helyekre és aki épp, azt kiteszik, mert fosnak tőlük. "


na, ezt jól elírtam, nem aludtam egész éjjel, mert a kolléganőmnél voltam, aki pár napja túl sok xanaxot szedett be ( a csoportban mindenki ezt szedi), mert már annyira kész volt és fáradt (heti kb 85-90 órát kell dolgozzunk, persze nem papíron) hogy nem emlékezett, hogy mennyit vett be...

szóval,nálunk egyáltalán nem számít - főleg főnöki körben- az, hogy kinek mire van affinitása, gyakorlata, sulija....az érettségi padból, ha rokon vagy simán lehetsz osztályvezető azonnal,aki álló farokkal várja a kollégákat....:(

2009. nov. 4. 07:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Közben eszembe jutott, hogy a másik csoportban nő a főnök. Nála meg az a jófej, aki naponta belővi neki csinire a sétóját és aki a nagymeeting előtt kisminkeli. Közben, meg aki a kiscsajok helyett dolgozik kapja a lebaszást, hogy miért nem látta el a 3 ember munkáját határidőre tökegyedül.Ezért nem jár neki se fizuemelés se jutalom félévkor.A másik kettő meg már ott tart, hogy a céges fizusáv felső határát súrolja. Jó kis bank, ugye?
2009. nov. 4. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!