Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosom magam, mit mondjak...

Vagdosom magam, mit mondjak ha tesin észreveszik? 17L

Figyelt kérdés
Eddig nem volt probléma, mert vagy karkötők, vagy hosszú pulcsi volt rajtam, ma viszont szólt a tesitanár, hogy holnaptól rövid, vagy félhosszú ujjúban kell lennünk tesin. Mit mondjak ha észreveszik? Macskára gondoltam, de tudják, hogy nincs macskám, esetleg az, hogy beleestem gy bokorba? Vannak függőleges, és vízszintes vágások is, nem sok öt darab. Elhinnétek ezt? Segítsetek kérlek!
2013. szept. 11. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az új divat? Minden harmadik kérdés vagy arról szól, hogy "vagdosom magam" vagy arról, hogy "barátnőm vagdossa magát, hogyan segítsek neki". Mondd meg nyugodtan, hogy vagdosod magad, úgysem hiszik el, hogy macska, aztán legalább hátha elküldenek pszichológushoz.
2013. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem divat, nem viccből csinálom, pláne nem akarom, hogy bárki is tudja. Gondoltam arra, hogy bekötöm, és azt mondom meghúztam.
2013. szept. 11. 19:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá csuklószorítót. És ne vagdosd magad, mert nem old meg semmit sem.
2013. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Az igazat,hogy egy idióta vagy!!!!
2013. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
én is úgy látom, hogy ez az új divat.
2013. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A vagdosással nem oldasz meg semmit sem, sőt csak rosszabbítod a helyzetedet! Ahogy az előttem hozzászólók is írták, csuklószorító-val ellehet takarni!
2013. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Remélem azért vagdosás után lefertőtleníted a sebet Betadinnal, vagy hasonló fertőtlenítő hatású dologgal.


Szerintem az jó, ha betekered gézzel. Ha kérdezik, hogy miért, mondd, hogy azért mert könnyen megrándul, így legalább tart valamennyire.

2013. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt mondani, hogy "hülye" a kérdező, amiért ilyet tesz magával, na de nem hiszem, hogy ez a leghasznosabb látásmód. Úgy gondolom, hogy jobb az ilyen dolgokba empátiát is belevinni. Nos, a testrészek vagdosása egy nagyon súlyos pszichés regresszió, az-az visszafejlődés. Volt egy fiú, akinek az volt a kényszere, hogy mindenféle zsinórt kötött a csuklójára, bokájára, fütykösére. Ez is egy pszichés regresszió, egészen ősi szinte való visszafejlődés. Ezekből a tünetekből lejön, hogy biztosan serdülőkor előtt történt a kérdezővel egy vagy több hatalmas trauma. Vajon milyen trauma okozhat ilyen súlyos tetteket?
2013. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tudni fogja, mi ez. Nem vagy egyedül a témában.Mond azt, hogy az, aminek látszik. Vannak ( voltak) rossz napjaim.
2013. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mondja csak el nyíltan, hadd kezdjenek el róla pletykálni az osztálytársai, valószínűleg még nincs elég baja...


Mondjuk az igaz, hogy mindig úgysem viselhetsz csuklószorítót vagy kötést, mert egy idő után feltűnő lesz. Esetleg szerezz be több szélesebb karkötőt, az már kevésbé keltene gyanút.


De azt remélem tudod, hogy nem ez a megoldás a problémáidra. Remélem, hogy gyorsan abbahagyod önmagad bántását.

2013. szept. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!