Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosom magam, mit mondjak...

Vagdosom magam, mit mondjak ha tesin észreveszik? 17L

Figyelt kérdés
Eddig nem volt probléma, mert vagy karkötők, vagy hosszú pulcsi volt rajtam, ma viszont szólt a tesitanár, hogy holnaptól rövid, vagy félhosszú ujjúban kell lennünk tesin. Mit mondjak ha észreveszik? Macskára gondoltam, de tudják, hogy nincs macskám, esetleg az, hogy beleestem gy bokorba? Vannak függőleges, és vízszintes vágások is, nem sok öt darab. Elhinnétek ezt? Segítsetek kérlek!
2013. szept. 11. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
Tanár úr! Ez a hobbim. Remélem a Tanár úrat nem zavarja, és nem akar korlátozni az egyéni szabadságomban....
2013. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ktk312 ***** válasza:
Én bekötöttem és meghúztam :D
2013. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

hogy juthatod ilyen butaság az eszedbe? egyetlen életed van, egyetlen tested van arra pedig vigyázni kell, azt nem szabad elcsúfítani, vagy valami roncs akarsz lenni, valami amiből lefaragtak darabokat? Mit fogsz mutatni egyszer a szerelmednek a bevagdosott, elcsúnyított testedet?


Inkább szeretni és tisztelni kellene önmagadat hisz csak gondolj bele egyedi vagy ezen a világon, nincs belőled még egy! Inkább tedd tökéletesebbé önmagadat, hogy mindenki téged irigyeljen, szeresd és tiszteld önmagad, hogy mások is tiszteljenek!


19. f. A két csodálatos lelkünk.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...


Olvass bele és ismerd meg önmagadat érezd át milyen csodálatos és fantasztikus teremtménye a természetnek az ember!


Segítek, gyere és olvass, és szeresd önmagadat!

2013. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!