Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek? Lehet valami...

Szerintetek? Lehet valami komoly bajom?

Figyelt kérdés
Szóval pánikbeteg vagyok meg depressziós..gyógyszert nem akarok szedni hanem inkább egyedül szeretném leküzdeni ezt az egészet kisebb nagyobb sikerrel..de sokszor érzem magam feszültnek mintha szét akarna robbanni a fejem mert eléggé szorongok..ez hosszabb távon rosszabb lehet??vagy lehet valami bajom??ha érzem azt hogy ideges vagyok szorongok megfeszülnek az izmaim!!?? elöre is köszönöm
2013. szept. 15. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van amúgy? A sok szorongás és idegesség egészségesnek semmiképp nem nevezhető, például azért sem, mert felviheti a vérnyomásod és a pulzusod, ami gyakran/hosszabb távon nagyon megterhelő a szerveknek. Valami nyugtató-szorongásoldó gyógynövényt vagy keveréket mindenképpen kellene fogyasztanod rendszeresen. A sok mozgás is hasznos, amikor rádjön a szorongás, mondjuk tornázhatsz picit. Vannak szorongásoldó zenék is (neten rákereshetsz, bár inkább angol nyelvű kereséssel fogsz találni). Homeopátiás szereket is kipróbálhatsz, nekem egyszer egy csúnya álmatlanságnál nagyon segítettek.
2013. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!