Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen kiégtem az érzéseim...

Teljesen kiégtem az érzéseim és ha vannak is akkor is csak jelentéktelen negatív gondolat, nem az ami igazán rosszul esik visszatudom nyerni az érzéseimet? és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
nem segített sem az eft,semmilyen pszichológia,sem a vonzás törvénye.az edzés éltetett rég de ha csinálom akkor is ugyanúgy érzem magam meditálás közben is és még sorolhatnám.de ez már olyan szinten pocsék hogy teljesen elmegy az eszem.régen még a napokat is megtudtam-áttudtam érezni de semmit nem tudok értékelni miközben tudom hogy megvan,és ennek örülnék ha meglennének az érzéseim.egyszóval csak ez van.mit tudok tenni?ez megy már folyamatos 4 éve
2013. aug. 1. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
hát...mivel már 4 éve tart, és nagyon sokmindent kipróbáltál, ezért szerintem érdemes lenne egy pszichiátert felkeresni... pontosabban pszichoterapeutát. Remélem visszaszerzed az érzéseidet! :)
2013. aug. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem segítettek.pszichoterapeutákra gondoltam vállalva a kockázatot de túl drágák.tudom az egészség drága de fizetni sem könnyű
2013. aug. 2. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, drága, de sajnos más megoldás nincs. Háziorvoson keresztül nem próbáltál még eljutni egyhez? Úgy ingyen van.
2013. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!