Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Általában mennyibe kerül egy...

Általában mennyibe kerül egy borderline személyiségzavarral rendelkező egyén pszichoterápiája?

Figyelt kérdés
Mármint egy alkalom árára vagyok kíváncsi. Nehogy valaki azt mondja, hogy 'változó', mert idegrohamot kapok, nyilván az....Átlagra vagyok kíváncsi.

2013. szept. 17. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A pszichoterapia altalaban 50 perces ulesekbol all, magan praxisok altalaban 5 000 - 7 000 Ft-ert vallalnak egy alkalmat, heti egy alkalom a szokasos az elejen.
2013. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bárzsing ***** válasza:
Ha tb-s, akkor ingyenes :) Amúgy szerintem ugyanannyiba kerül, mint más egyéni pszichoterápia, azaz 5000-től akár 20.000-ig.
2013. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sztár terapeutát választasz, akit tévében szoktál látni, akkor fizethetsz akár 25-40 000 ezret is. De ne válassz. A tudás nem a hangos karrier nagyságától függ. Sőt.
2013. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Én 8000-ért járok pszichoterápiára, nagyon elégedett vagyok..
2013. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!