Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ha a szerelmed...

Mit lehet tenni ha a szerelmed kényszerhazudozó?

Figyelt kérdés
kérem csak az válaszoljon, aki saját tapasztalatból beszél..
2009. nov. 5. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
én kiábrándultam kényszerhazudozó szerelmemből, és otthagytam. Ennek már 16 éve, de nem bántam meg.
2009. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem a szerelmem az, hanem az egyik legjobb barátom. Ez egy pszichiátriai betegség, amit kezeltetni kell. Állítsd választás elé: tudatosítsd benne, hogy beteg és forduljon pszichiáterhez, különben vége a dalnak.
2009. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ugye van remény?kérlek benneteket, mondjátok meg nekem...van esélye a gyógyulásnak?imádom őt...szeretnék segiteni rajta
2009. nov. 5. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Javulhat, de hinni sajnos sosem fogsz neki, hiszen nem fogod tudni, vajon igazat mond-e éppen.
2009. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeretni fogod akkor is, ha meggyógyult? Ha már megmentetted? Vagy ebbe a mostani, problémás személyiségébe zúgtál bele?

Egyébként igen, van esély a gyógyulásra, ha együttműködik az orvosával. De a gyógyulás nem most fog bekövetkezni, hanem hosszú munka eredménye lesz.

2009. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakítani mielőbb.Ez egy kényszerbetegség amit nagyon hosszadalmasan és kétesélyesen lehet gyógyítani és akkor még nem beszéltünk az ő hozzáállásáról.Ha fölteszed az életed egy pszichés beteg ember gyógyításának asszisztálására,akkor támogasd.De csúnyán pofára eshetsz,mert sajnos én még senkit sem láttam megváltozni,azaz meggyógyulni teljesen és végérvényesen.És az előttem szólóhoz csatlakozom,hogy sosem fogod tudni,hogy igazat mond-e.Erre van Neked szükséged,vagy egy őszinte kapcsolatra?
2009. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudjátok...nagyon örülök ennek az oldalnak,szívből...nagyon sok hasznos dolgot lehet itt tanulni..döntöttem is..nem adom fel, szeretem ezt az embert, tisztelem, becsülöm és ugyanugy fogom fel a baját mint egy bármilyen más betegséget..mondjuk epeműtétet:)))nem vagyok az a fajta, aki könnyen feladja...mert hiszem és tudom, ami nem öl meg attól szived-lelked megerősödik..és másképpen pedig:tudni kell ki mennyit ér, és aszerint dönteni.Együtt fogunk kimászni ebből,ez egy igazi kihívás lesz számomra.köszönöm a válaszaitokat...ti már lassan olyanok lesztek nekem mint egy naaaaaaaaaaaaaaaagy család:))
2009. nov. 7. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!