Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió és az alkohól?

Depresszió és az alkohól?

Figyelt kérdés

A kérdésem azért írtam ki , 5 éve depressziós vagyok és a multkor aránylag már jó volt a kedvem alkohól nélkül. Utána a haverok mondtá hogy igyak és mióta ittam , azóta újra rossz a kedvem, szóval az alkohol depreszáns hatású ?

Soha nem többet nem isszok, nem ér anyit. 1 hete volt kb ez a incidens és azóta elég rossz a kedvem.



2013. szept. 21. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Látod, bánt, hogy ártottál magadnak. Éppen kifelé mentél rosszkedvedből, és visszavetetted magadat. Nehéz a barátoknak ellent mondani, tudom.

Az alkohol valóban nagyon ártalmas. Biztosan jobban leszel nélküle ismét. Legyél türelemmel, és tartsd be szigorúan elhatározásodat, amihez gratulálok. Nyugodtan érezd magadat hősnek, ez is javíthatja közérzetedet.

2013. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösszi a választ!

Igen ma is hivtak a többiek de meg mondtam nekik hogy én nem isszok többet. Most kezdhetem újból az egészet. De nem adóm fell holnap kimegyek futni is! : )

2013. szept. 21. 23:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Remek! Csak így tovább! A mozgás felvidít, hiszen büszke lehetsz fizikális erőfeszítésedre, és a vért is felpezsdíti.

Te több vagy, mint a haverok. Esetleg új, hozzád méltó barát után kellene nézni. Aki nem a piában látja az élet értelmét.

2013. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen , az valóban jó lenne csak sajnos nem találok a közelben van egy haverom aki ugyan ugy táncol mit én csak Székesfehérváron lakik! Vellűk még nem találkoztam de neten sokkat beszélgettünk :) Vellük akkarok majd néha összefutni :) http://www.youtube.com/watch?v=xU3wqQEsE-k

Ezt a táncot csinálom évek óta! Majd elkezdek táncolgatni az boldogabbá tesz! :)

2013. szept. 22. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alkohol megvonása és használata is okozhat depresszív tüneteket,nem kell hozzá lelki nyomor.
2013. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!