Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha ezt érzem, kihez forduljak...

Ha ezt érzem, kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Minden áldott nap azt érzem, hogy kár felkelni, végig az öngyilkossági módok tökéletesítésén jár az eszem, üldözési mániám van, azt hiszem mindenkiről, hogy ellenem van, így eltaszítom magam mellől az embereket. Semmi célom és amibe kezdek, a lehető legrosszabbul sült el mindig. Az emberek szarba sem vettek, kihasználtak, átvertek, a családomat sosem érdekeltem, lehet, hogy ez is közrejátszik a kialakulásában. Kihez fordulhatnék, vagy mi segítene kijönni ebből? Az életem egy nagy rakás szar, hiába próbálok tenni ellene. Ha van is egy kis jó időszak, utána még szarabbul érzem magam hónapokig. Egy húszon túli, elkeseredett srác...
2013. szept. 25. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikusak a tüneteid. Keress más társaságot, ismerkedj új emberekkel, és keress meg egy jó pszichiátert, aki valószínűleg Cipralexet és Frontint fog neked felírni. Előbbi egy borzasztó jó szer, csak kel várni vele kb 10-15 napot, amíg hatni kezd, nem okoz függőséget, és eléggé sokáig lehet szedni bármilyen mellékhatás nélkül. Utóbbi pedig egy gyorsan ható szer, de vigyázni kell vele, mert eléggé addiktív, de ha ésszel alkalmazza az ember, nem okoz gondot, viszont kb fél óra alatt rád adja a rózsaszín napszemüveget.
2013. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem érdemes keresni egy pszichiátert. A területi pont jó kezdésnek. Aztán az igazi áttörést egy jó rehab nyújtja, pl. Thalassa Ház. Aztán ha jól "kiokosodsz" rájössz, hogy az életedben van "egy kis jó időszak, utána még szarabbul érzem magam..." Ki kell találni, hogy mit szeretnél a legjobban csinálni, pl. csajozni!
2013. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!