Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi volt? Lehetett pánikroham?

Ez mi volt? Lehetett pánikroham?

Figyelt kérdés
10-15 percig tartott az egész, először csak kapkodtam a levegőt, bőgtem, aztán mintha a fejem lezsibbadt volna olyan érzés volt majd a hideg kezdett rázni és végül öklendezni kezdtem. Néhányszor már előfordult ilyen, de nem tudom pontosan mi ez és mit tudnék tenni ellene...
2013. szept. 27. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem egy orvost kéne megkérdezned erről.
2013. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
házi orvost?
2013. szept. 27. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Háziorvost, vagy akár egyenesen a pszichiátert. De nem tudom, őhozzá be lehet-e jutni beutaló nélkül.
2013. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, csak nem igazán tudom, hogyan hozhatnám ezt fel az orvosomnak, ez nem olyan dolgo amiről szívesen bezsélnék, ráadásul kiskorú vagyok, gondolom ebben a szüleimnek is részt kéne vennie valamilyen szinten, és nem a legjobb a kapcsolatom velük:)
2013. szept. 27. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha 14 éves elmúltál, akkor, úgy tudom, az orvos nem mondhatja el a szüleidnek, hogy milyen problémával kerested fel, köti a titoktartás. Azért ettől függetlenül jó lenne a szüleidet is beavatni, függetlenül attól, hogy milyen velük a kapcsolatod. Persze érthető, ha nem mered.

Tudod valamihez kötni ezeket a rohamokat? Mikor léptek fel? Történt valami rossz veled mostanában?

2013. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát általában akkor kezdődnek el, amikor valaki kiabál velem , például valamelyik családtagom. 16 éves vagyok egyébként
2013. szept. 28. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Pánikroham.
2013. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül pánikroham ez...

Fordulj orvoshoz, nyugodtan mehetsz a háziorvosodhoz is, nem kell egyszerre pszichiáterhez futni. Az ő dolga eldönteni, hogy pontosan mi okozhatta,a háziorvos meg tudja ítélni akár a pánikroham voltát is, de a pszichiáter nem látja az esetleges szervi bajt.

2013. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is pánikroham. Nálam is ezek a tünetek.
2013. okt. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!