Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon idegesítő problémám...

Nagyon idegesítő problémám van már egy jó 1éve, mégpedig az, hogy nembirok megnézni egy filmet vagy pl. forma1-et mivel annyira izgulok bizonyos jeleneteknél hogy ilyen pánikroham tör rám. Mi ez? Kb azóta bele is vagyok betegedve.29 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Túl hevesen kezd verni a szivem. A labaim meg a kezeim mintha zsibbadnának.mintha zavarban lennék. Oriasi stressz fut rajtam végig. Mi ez mert már nem bírom. Hogy lehet megszüntetni?

2013. aug. 29. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Először egy általános kivizsgálást javasolnék,mert pl.a pajzsmirigy túlműködés járhat hasonló tünetekkel,mint szapora pulzus,izgatottság és viszonylag gyakori a népesség körében.Szóval először mindig a szervi okokat kell kizárni.Addig meg ne nézz olyasmit ami felizgathat.
2013. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amit még nem mondtam hogy kb 1éve voltam pajzsmirigy kivizsgalason, sőt hormon vizsgalaton is és minden rendben volt. Panikrohamaim voltak, voltam vele orvosnal is és fél évig szedtem gyógyszert, amit aztan sikerült elhagynonom de ez nem bir abbamaradni. Köszi a gyors választ
2013. aug. 30. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!