Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet talán pánikroham?

Ez mi lehet talán pánikroham?

Figyelt kérdés
Barátnőmre rátör néha a semmiből egy erős mellkasi fájdalom ami szapora lihegéssel jár és kb 5 percig tart. A végén többnyire elalszik. Ahogy észrevettem ez lelki eredetű lehet rendszerint nagyon aggódós. Legutóbb akkor jött elő mikor sírt egy sort mert rosszul esett neki valami amit csináltam és utána nem sokkal jött elő. De van, hogy csak feküdtünk az ágyban filmnézés közben jött elő. Általában 1-3x zajlódik le utána elmúlik kb havi 1-2x fordul elő. Szerintetek mi lehet? Én nagyon pánikrohamra gondolok mert csak azóta van neki mióta már nagyon közel kerültünk egymáshoz és nagyon sokat aggodalmaskodik stb.

2013. aug. 23. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, tapasztalatból mondom, hogy ez több mint valószínű, hogy pánikroham.

Ha még nem olyan súlyos tudjátok gyógynövényekkel kezelni, de ha nem múlik keressetek fel egy pszichológust, ő tudja rá a választ és megtanulja kezelni ezeket!

Jobbulást a barátnődnek! (:

2013. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!