Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok. Félek...

Pánikbeteg vagyok. Félek elmondani a barátomnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tud róla hogy voltam pánikbeteg.De ez el is múlt nem jött vissza kb. fél évig.És most megint.A helyzet az hogy megint nem nagyon járkálok el itthonról bulizni nem voltam lassan 2 hónapja.Nagyon félek,hogy elhagy.Lehet azt hiszi nem szeretek vele mutatkozni.Pedig egyáltalán nem ez a baj. 18/L

2013. okt. 4. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a pánikbetegség csak "nyugszik" sohasem múlik el, inkább ezt kellett volna mondani. Alattomos betegség, ami bármikor feléledhet.


Fiatalok vagytok, nem biztos, hogy veled marad. Bár ez a betegség kezelhető, "alvó" betegséggé redukálható, ha jók a körülmények. Előbb vagy utóbb lesz olyan, aki vigyázni és nem elítélni akar. Az lesz az igazi társad.

2013. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bulizni nem voltam lassan 16 eve :))) es khm k*va jol vagyok nelkule is..
2013. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!