Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Prozac, veszélyes? Tapasztalatok?

Prozac, veszélyes? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam erős antidepresszáns, valaki azt írta gyenge. Az orvosom semmit nem mondott. Ha megiszom az egész üveget meghalhatok?

Köszönöm a válaszokat. :)



2013. okt. 5. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más gyógyszer az erős.

Nekem nem vált be, és nemrég állítottak át a Valdoxanra. Úgy tűnik, hogy ez sokkal jobb, és nincsenek mellékhatásai (igaz a hátam többet fáj mostanában, meg enyhén székrekedésem van).


Szerintem ne idd meg az egészet, ha nem válik be egyből, mert kell neki egy kis idő, mire hat. Én várnék vele 2-3 hetet :D

Miért nem tablettát írt fel a doki? A Prozac sokak szerit jó gyógyszer, de em voltam jól tőle. A valdoxan az eddigi legjobb antidepresszáns, amit szedtem :)

2013. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem tablettát.

Várok,nem az. :) Csak kíváncsi voltam halálos-e.

2013. okt. 5. 20:05
 3/9 gömbicica ***** válasza:
15%

ej már!! most meghalni akarsz???

Hogy jut eszedbe ilyen marhaság, hogy egész üveg gyógyszert betolni????

mikor én valamikor régen kaptam, elolvastam a leirását, azt mondtam, hogy SOHA!!!!

nemrég volt hogy mocsok szarul lettem, ügyeletes irt fel

Frontint. 0,25-ből alkalmanként be-beszedtem felet.

aztán jobban elolvastam ennek is a papirját, na hát ez is a patika szelektiv gyüjtőjében landolt.

Rossz hirem van!!!!

MAGADTÓL KELL KIMÁSSZ A DEPRESSZIÓS IDŐSZAKODBÓL. NE GYÓGYSZERTŐL VÁRD A CSODÁT.

ha az ember változtat a mindennapjain, akkor máris jobban lesz.vannak emberi tulajdonságok, amikről jobb leszokni, tanácsos saját magadat elfogadni, szeretni, tanácsos nem belemerülni a negativ gondolatokba, mert azok egy idő után tényleg elhülyitik az embert(((

Pszichiátriai gyógyszerekről, azok hozományáról, mellékhatásáról szerintem senki sem tud semmit!!!

Bármi bajod lenne is, senki nem vállalna érte felelősséget.


Magadnak Te magad vagy. Testestől, lelkestől.

Kivánom, hogy az egyensuly mielőbb visszatérjen az életedbe, mindenféle gyógy (?)szerek nélkül.

2013. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a videót megnézzed és rájössz hogy nem érdemes semmi ilyet se szedn! Én saját tapasztalatból beszélek + a szexuális képeségeid is erősen csökkenteni fogja!

Ha baj van írj nekem privátot ha segitségre van szükség!

http://www.youtube.com/watch?v=0i3buI4kZWQ

2013. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gömbicica ***** válasza:

huhhh bakker hallgatom ezt az ajánlott videot és csak lesek mint a hülye!

MIndig is sejtettem, hogy milyen mocsok ez a világ, de hogy ennyire!!!!


Köszönöm az ajánlót!!!!

2013. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit Énis nem rég találtam rá! Szóval én már elég sok gyógyszert szedtem és többet ártot mint használ!

Hát most nem leírva nem dicsekedni akkarok de a szexuális vágyam hihetetlen volt! Mindenap állt ha kell ha nem!

Mióta a gyógyszereket szeddem nagyon legyencsült a szexuális vágyam, nagyon feledékeny vagyok. Sokszor fáj a fejem, és néha a szivem is fáj! A prozac főként a szexuális vágyat csökkentette nállam + eleinte még erősitette is a szorongást!

2013. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gömbicica ***** válasza:

remélhetőleg soha többet nem vettél be belőle!!!!

ha tönkre teszi ami régen müködött, akkor tök fölös.

egyébként is minden bajunk lelki eredetü.

az is, amire a prozacot stb adják.

innentől kezdve, ha a lelkünk rendben van, minden rendben van.

a gyógyszeripar meg igy járt(

2013. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, ismét a tipikus gyógyszerellenesek..

Tudjátok, van olyan helyzet, amikor kell a gyógyszer, mert magadtól már nem tudsz tenni ellene.

Ezek a mentális problémák, olyan, mint a rák.

Szépen terjed, egyre több dologra terjed ki, és a végén már úgy elbúrjánzik, hogy az életed minden másodperce egy kínszenvedés.

Ilyenkor már igen erősen ajánlott a gyógyszer.

És ne haragudjatok, hogy ezt mondom, de nem a gyógyszerekkel volt a baj, hanem a pszichiáteretekkel.

Az ilyen gondokra való gyógyszerekből, kismillió hatszázezer fajta van, váltani kell, ha egy adott gyógyszer nem vált be.

Minden szervezet más és más.

Az egyik embernél beválik egy adott gyógyszer, egy másiknál, ugyanaz, lehet, hogy sz.rt sem segít.

Ilyenkor kell váltani.

Egy jó pszichiáter komolyan veszi a betegét, és alapból olyan gyógyszert ír fel, amiről már rengeteg pozitív visszajelzést kapott.

/A Xanaxot még most is felírja a legtöbb pszichiáter, pedig nem sok ember mondott róla jót, egy ördögi gyógyszer./

Egy jó pszichiáter megkér, hogy vezess naplót, írd le minden nap, hogy miket tapasztalsz, vagy megkéri a hozzátartozóidat, hogy figyeljenek téged minél többször.

És gyakrabban visszahív, meghallgat, szépen szól hozzád, és tényleg fontos neki, hogy ne szenvedj, hanem minél jobban legyél. :)

Szóval orvosa válogatja.

És ezzel nem azt mondom, hogy gyógyszereken kell élni, de van, amikor tényleg szükség van rá.

Ja, és mellesleg a betetájékoztatóra minden mellékhatást ráírnak, ami csak előfordulhat, holott a háromnegyede, egy betegnél sem jelentkezett.

Azért írnak rá minden francukarikát, hogyha mondjuk valaki a gyógyszer szedése közben (pl. hány), és azt a gyógyszerre akarja fogni, ne lehessen perelni a céget, mert ugye fel volt tüntetve a papíron a hányás mellékhatásként /holott egyáltalán nem a gyógyszer miatt hányt a beteg/.

2013. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

xD csak sírok a vidin a röhögéstől! azt mondja h: "volt gyógyszerészipari üzletkötő"

te szerencsétlen.. ez egy házaló, reklámoz egy szert, h vegyék majd rászedi a buta idióta embereket vele és egy valag pénz keres! hülye propaganda film -.-

na de! tudtátok h 1 szem gyógyszeren 27000 szeres haszon van? ha 1 szem gógyszert legyártanak 1 forintért akkor 27000 ért adják el.. vmiért a gyógyszergyártó cégek azt hiszik h az embereknek az egészségük minden pénzt megér.. hmm! nem is értem minek vágnak rá ekkora haszont ha szükséges valami? (tömény irónia ha vki nem fogta fel)

2014. dec. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!