Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik szeretnének tapasztalatokat, élményeket cserélni a Delirium Tremensről?

Figyelt kérdés
Főleg azok érdekelnének akiknek kifejezetten pozitív élmény volt. (a hallucinációs szakasz természetesen)
2013. okt. 7. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Neked vannak, Kerdezö? Erdekelne, milyen pozitiv tapasztalat lehetseges erröl???


(egy negativat tudok, de csak elmondas alapjan, nem szemelyes tapasztalat, hala Istennek...)

2013. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen.pontosan azért kérdeztem mert mindenki szerint negatív dolog....az első 2-3 elvonási nap kellemetlen (kézremegés, izzadás,rángatózás, hányás esetleg..de ez NEM is a delirium sima alkohol elvonási tünetek), ezeket én is kihagynám....a 3., 4 nap körül amikor a hallucuinációk jönnek az valami gyönyör.a legszebb benne az hogy teljesen józan vagy mintha megélnéd szóval nem olyan hogy totál be vagy kábulva mint pl. a narkótól.

első esetben még láttam a tipikus rovarokat meg rémeket, de akkor is valami gyönyörű volt amikor megelevenedett a táj, beszéltek hozzám a fék , felébredt a föld..stb, képzeld el úgy mint egy nagyon szürrealista tájképet....a második viszont maga volt a tündérálom semmi rémség csak gyönyör, minden pozitív, teljesen más világ , a tudatalattimmal beszélgettem átalakult minden, de mondom nem ijesztővé hanem széppé, csodálatos szürreális világgá.....ezért kérdeztem mert mindenki halandzsázik hogy ilyen sz@r meg olyan halálos, nekem meg a legszebb élményem volt, esküszöm jobb mint az ilyen olyan szerek (már amit próbáltam eddig).....már ott tartok hogy újra akarom csak a gond az hogy előtte hetekig masszívan piálni kell megállás nélkül és hirtelen leállni, de még akkor sem jön elő teljesen mindíg...ezért érdekelne az is nincs-e valami olyan gyógybogyó vagy természetes szer amivel alkoholizálás nélkül is elő lehet hozni.

2013. okt. 8. 07:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Termeszetes szerekröl nem tudok, viszont modszerek vannak, meditaciok, pl. agykontroll, ha mar nagyon jol csinalod. Mivel ezeket Te iranyitod, itt nem törtenhet negativ elmeny (ha pozitivat akarsz), igy mindenkeppen elönyösebb! Amit irtal, azzal az a baj, hogy bar eddig 2-szer pozitiv elmenyben volt reszed, de ez negativ is lehet, mert kiszamithatlan, nem all az iranyitasod alatt. Ugyanugy teljesen eletszerüen elik meg a negativat is, es allitolag sokan emiatt meg öngyilkossagot is követhetnek el...stb. Mennyivel jobb modszer pont erre (is) a meditacio, ilyen önhipnozis-fele...

Hunyd le a szemedet, es kepzeld el, hogy a tengerparton vagy... Erezd a napsütest a börödön, tested alatt a szaraz, langyos homokot, amiben fekszel... Miközben hallod a tenger morajlasat, a hullamok mozgasat... Innentöl vannak olyan modszerek is, hogy lemesz egy lepcsön vagy lifttel, önmagadba, es egy templomot talalsz, nyiss be, es nezd meg, mi van ott legbelül...

Ha mar nagyon jol megy a meditacio, amit sztem nem lehet eröltetni, mert pont hogy spontan sikerülhet jol, de inkabb idövel erzel egyfajta biztonsagot, hogy igen, Te ebben a temaban otthon vagy, tehat akkor lehetnek elesebbek, eletszerübbek a kepek, intenzivebb elmenyek. Bar lehet, hogy spontan barmikor igy törtenhet.


1.

2013. okt. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

Szia!

Érdekelne,hogy mennyit ittál mielőtt ezeket a tüneteket produkáltad!

És az is,hogy mennyi idő után és mitől múlt el?!

2014. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!