Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Maruhiána fogyasztása után...

Maruhiána fogyasztása után alakulhat-e ki pánikroham utólag a fű miatt?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyan embernél, akire fogyasztáskor is rátört a félelem, de az utána elmúlt és felváltotta az eufória.
2010. ápr. 4. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
mivel ez egy drog, számíthatsz a pszichés reakciókra.az lsd-t ne próbáld ki, attól , ha amúgy is hajlamos vagy rá, méginkább nagyobb félelmek törhetnek rád.
2010. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, de azért ne ijedj meg.

Annak oka van, hogy rádtör egy kis paranoia, ha szeretnéd tudni miért, akkor ne rekreációs céllal használd, hanem spirituálisan. (ritkán, de akkor sokat) A cannabis egy olyan entheogén, amivel bekukucskálhatsz a kulcslyukon egy olyan szobába, ahova az lsd-vel be lehet lépni. :) Ott pedig nagyon fel lehet ébredni. :)

2010. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elég rossz lelki passzban voltam, mikor utoljára szívtam, és rá egy hétre jelentkezett az első roham, tartott 4-5 napig (na nem folyamatosan, csak gyakran), és kb 3 hét után, még tegnap is volt. Ez máskor is előfordulhat, vagy ha már nem vagyok depressziós, nem kell ettől tartanom?
2010. ápr. 4. 17:01
 4/9 anonim ***** válasza:

elöző vagyok.

ez nem lehet megmondani, mert ismerni kellene a pánik valódi okát. A 2 leggyakoribb ok: egyedüllét és az elfojtott düh. Ezek közül melyik jellemző rád?

2010. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos mindkettő, nagyjából ismerem az okokat, és azt is tudom, mit kéne tennem, de nem tehetem. Azért köszönöm a választ, próbálok alternatívát keresni. :)
2010. ápr. 4. 22:24
 6/9 anonim ***** válasza:
A marihuánának mi az alternatívája?
2010. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

21:08 vagyok

ne gondold, hogy szembe fordulhatsz azzal amit a lelked sugall. de ha szeretnéd a nehezebb utat választani...

2010. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az érzéseim elfojtására keresek másik alternatívát, amivel ki tudom adni magamból a dühömet stb.

Nem akarom a nehezebb utat választani, csak nem tudom, hogy lenne a legjobb.

2010. ápr. 5. 08:20
 9/9 anonim ***** válasza:

elöző:

talán meg kellene értened a dühödet és a forrását. lehet, hogy olyasmit értesz meg magadról, amit eddig nem tudtál. Ha gondolod írj emailt.

2010. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!