Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek hány öngyilkossági...

Kinek hány öngyilkossági kisérlete volt, és miért?

Figyelt kérdés
Nekem volt nyolc, 19 éves vagyok a nyáron ötször próbáltam. Holnap leszek 20 éves.

2013. okt. 12. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ezt nem itt fogjuk elragozni...
2013. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A macska kilencedik élete, már nyolcat kioltott...
2013. okt. 12. 22:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Komoly még nem volt. Egyszer bevettem 11 darab antidepit, semmi bajom nem volt tőle, de apám elvitt a háziorvoshoz, aki kihívta a mentőket, és három napig dekkoltam a kórházban, ahol nem csináltak velem semmit. Másodjára bevettem egy egész doboz antidepit egyik este. Remegtem meg iszonyú hányingerem volt, de reggelre elmúlt, és nem vette észre itthon senki.
2013. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Összevesztem apámmal a legelső alkalomnál, a másodikra nem emlékszem mért történt.
2013. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem meg totál zűrös az életem, hiába próbálkoztam nyolcszor mindig észrevettek! Úgy tűnik macska vagyok.. Bár csak meg____
2013. okt. 12. 22:30
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

És akkor már le kell pontozni? (1es voltam)

:(

2013. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

Figyi, aki öngyilkos akar lenni, az öngyilkos lesz, nem csak próbálkozik. Te akarod, hogy észrevegyenek, és megállítsanak, különben úgy intézted volna, hogy ne tudjon róla senki. Ez jó, mert él benned a remény. Van miért élned!


Nekem sehány, félek a fájdalomtól, és úgy általában a haláltól. Sok jó dolog van az életben, még akkor is, ha többnyire nem érzem. És nagyon szerencsés vagyok, hogy ilyen életem van, mindenki megbecsülné, nem fogom eldobni :D

2013. okt. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
ha
2013. okt. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

Nulla. Erősebb vagyok én annál.


Te meg röhejes vagy a macskás dumáddal. Ha annyira megakarnál halni, már megoldottad volna.

2013. okt. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

pszichológus/pszichiáter látott már?

Ha nem, akkor itt az ideje felkeresni, mielőtt véletlenül tényleg összejön az egyik "próbálkozásod".

2013. okt. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!