Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szedjem össze magam?...

Hogyan szedjem össze magam? Nem tudok tanulni!

Figyelt kérdés

Egy utolsó trehány dögnek érzem magam. Egyetemre járok, amit tavaly még nagyon szerettem, az átlagom is bőven 4 egész felett volt, nyáron azonban kb. a 263. alkalommal kiújult a depresszióm (amiről mellesleg azt hittem, hogy már régen legyőztem), és most egyszerűen nem bírom rávenni magam a tanulásra. Emiatt sokszor ideges vagyok, máskor viszont rettentő lazán veszem és nem is érdekel az egész. Sokat lógtam már az órákról, nem mertem úgy bemenni, hogy nem készültem. Legszívesebben nem is kerülnék senki szeme elé. Korábban SOHA nem voltam ilyen, mindig jó tanuló voltam!

Tudom, hogy ez így nem mehet tovább. Kérlek, segítsetek, adjatok valami tippet, szeretném, ha ismét jól menne a tanulás!



2013. okt. 14. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj valamennyit és utána csinálj egy kicsit valami olyat amit szeretsz.
2013. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Girgoy ***** válasza:
Szerintem először jöjj rá arra, miért újult ki a depressziód. Valami biztos kiváltotta, és előbb ezt kell megoldani.
2013. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Egy utolsó trehány dögnek érzem magam" ha magadat szapulod igy, azzal nem teszel jot magadnak..ne ahhoz a magadhoz hasonlitsd most magad akinek az atlaga 4 felett volt..

most gondod van, kevesbe vagy energetikus, szoval logikus, hogy most nem tudsz ugy teljesiteni, es ezert felesleges magadat szapulni....

gondolkozz (ahogy az elottem szolo is irta) vajon miert ujult ki a depressziod?.. a depressziotol konnyen elveszti vki a kedvet, akar a tanulashoz is..

ha nem a tanulas az oka a depinek, vagyis valoban az tanulod, amit szeretnel, akkor vmi mas oka van, es az kihat a tanulasodra..

ha meg tudod oldani a masik okot, akkor a tanulasod is javulhat, szerintem...es sztem PONT menjel be az orakra akkor is ha nem keszultel, maximum jelented

hogy most nem vagy a csucson es nem tudtal keszulni, ellenben ha elfutsz gyavan, attol csak megjobban bedepizel...

nem szegyen ha vki epp nem a toppon van, senki se tokeletes...a normalis emberek meg megertik ezt :)

2013. okt. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2013. okt. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!