Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok sirni. Van meg...

Nem tudok sirni. Van meg valaki itt, akinel "eltunt" ez a kepesseg?

Figyelt kérdés

Regen sokat sirtam, aprosagokon is, ez valahol jo volt, nagyon meg tudott nyugtatni. Aztan tortentek dolgok,es mara mar egyaltalan nem tudok. Sokszor erzem, hogy egyszeruen "nem tud kijonni" belolem, pedig ugy szeretnem. Akarmekkora tragedia tortenik nem vagyok ra kepes. Ennek mar tobb eve, de meg neha most is erzem, hogy emiatt feszultebb vagyok. Azota rengeteget sportolok, de meg az se kepes sokszor lenyugtatni. Van itt, aki hasonlo szituacioban van? Mit lehet tenni? Fog ez meg valtozni?


25N


2013. okt. 17. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tűnhet el! érzelmi zavar lehet amit magadban kell letisztázni
2013. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen 3 évig.
2013. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, bár azért nem tűnt el teljesen ez a képességem. Egy filmen, egy szívhez szóló szép gondolaton pl. bármikor elsírom magam, de a saját nyűgjeim miatt nem vagyok képes sírni, akármilyen rosszul is érzem magam miatta.
2013. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!