Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Citromfű teát iszom rendszeresen mint természetes antidepresszáns.Hát hosszú távon nem válik be.Legalább is nekem.A multkor is belerúgtam a barátomba edzésen nekidobtam a labdát egy nézőnek aztán elhúztam a francba a játék vége felé.
2013. okt. 17. 20:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam ,h utálom az ilyen gyengeségeim.Legszívesebben valahogy megsebezném magam csak nem teszem elvi okokból neg észrevennék
2013. okt. 17. 20:46
 2/6 anonim ***** válasza:

Levendula párologtatás, levendula illóolaj csepegtetése fürdővízbe, sok alvás, masszázs, úszás, szauna (jól méregtelenít).


Amúgy dühkitöréseid vannak?

2013. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljes jó szándékból mondom: menj el egy pszichológushoz, beszélgess el vele, mert ha már magadban akarsz kárt okozni, akkor valami nagyon nem oké.


Vagy keress fel telefonon lelki segély szolgálatot, úgy tudom, ezek ingyenesek. Beszélgess sokat emberekkel (akár idegenekkel, sőt, talán leginkább velük).

2013. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Talán ,nem tudom.Csak néha felhúzom magam egy olyan dolgon is ,h lekéstem a buszt vagy elrontottam egy razjzomat stb
2013. okt. 17. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből soha nem fogsz kigyógyulni, ez a génjeidben van, hirtelen haragú vagy. Meg kell tanulnod visszafogni magad, elszámolni tízig, mély levegőket venni, félreállni amíg megnyugszol. Én is ilyen vagyok, elég jól tudom már kezelni a problémát. :)
2013. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még valami: ellenőriztesd a vércukor szintedet, mert alacsony vércukorszint agressziót eredményezhet. Mérték már neked valaha?
2013. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!