Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan érjem el hogy ne...

Martin efy kérdése:

Hogyan érjem el hogy ne érezzem a szeretethiányt? A többi lent.15/f

Figyelt kérdés
Szóval röviden annyi, hogy évekkel ezelött ugy kb alig volt 2 barátom iskolán kívül iskolába egy se.nagyon rosz volt ugyebár mint mindenki más igényeltem a szeretetet amit nemkaptam meg. azota sokat változtam és lett az iskolában is 5-6 barátom és megkaptam a szeretetet ami kellett de utánna az nemvolt elég. egyre többet akartam egyre több barátom is lett de nemvolt elég. aztán gimibe kerültem idén. nagyonsok barátom lett és nagyon sok szeretetet is kaptam de még minig nem teltem be és folyamatosan ismerkedek hogy megkapjam a szeretetet. már probáltam megelégedni azzal ami van de nemmegy. nagy ürességet érzek és borzoszto kedvem van olyankor. valamért aztakarom hogy mindenki szeressen kivétel nélkül ez lényegébe az életcélom. ha megtudom hogy valaki utál ugyanugy nagyonrosszul érzemmagam akár 1 hétig is és elmegy minen életkedvem. igazábol semtudok most semmit. hogy ez mértvan és hogy mit kezdjek vagy mit csináljak és hogyan? kérlek segítsetek:c

#szeretet #szeretethiány #szeretettágy
2013. okt. 17. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

"Valamiért azt akarom hogy mindenki szeressen kivétel nélkül ez lényegébe az életcélom."


Ez nem fog menni. És minél inkább ez a célod, annál nagyobbat fogsz csalódni. Ne az legyen a fontos,hogy hány barátod van, hanem hogy legyen csak néhány, de azokra számíthass.


De lehet, számodra a megoldás inkább egy barátnő lenne, egy hosszútávú kapcsolat, aki sok gyengédséget adna neked, törődést.

2013. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gömbicica ***** válasza:

Szia :-) család? szülők, testvér?

ez a baráthajhászás nem fogja Neked megadni azt a fajta szeretet, amire vágysz.

Egyébként, ha szerethető vagy, akkor hidd el, hogy a szeretet sem fog elkerülni.

Ha valami más gondod van, irhatod privátban is. Üdv. Edit.

2013. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért érzed így, mert sokáig nem voltak barátaid, és ez nagyon rossz volt neked, emiatt félsz, hogy újra ilyen helyzetbe kerülsz. Azért akarod "bebiztosítani" magad minél több baráttal. De lehet ám, hogy ez hülyeség :-)

Amúgy mennyire tartalmasak ezek a barátságok? Mert lehet akárhány barátod, ha a barátságok csak felszínesek, akkor ugyanúgy nem fogod érezni a szeretetet.

2013. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én szívesen lennék a nővéred. Megtaníthatlak olyanokra amikkel én is szenvedtem ennyi idősen. 18/L
2013. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!