Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami módszer, hogy...

Van valami módszer, hogy leálljak? (már a csípőm a karom és a lábam is tele van vágással. és egyre mélyebb. ha így folytatom nem lesz jo vége. :/) többi lent

Figyelt kérdés
Először is sajnàlom ha rossz kategóriaba irtam.az a helyzet, hogy mostanába nagyon depis vagyok.minden este kényszert érzek arra, hogy megvàgjam magam.talán azzal kezdődött hogy augusztusban elvesztettem (a saját hülyesegem miatt)egy olyan személyt aki a világon mindenkinél többet jelentett.szeptemberbe is elvesztettem a masik legfontosabb embert az eletembol és azóta olyan szinten kivagyok,hogy leírhatatlan.és rendszeresen az öngyilkosságra gondolok.plussz a szüleim is válnak.egy igaz barátom sincsen úgy érzem.annyira egyedül vagyok.es ezt màr nem bírom..probálom elfelejteni a dolgokat és tovább lépni de nem megy.talán majd jobb lesz jövőre új suli.új emberek.segítsetek.mit tegyek?ha tovább is így mennek a dolgok én belehaok.

2013. okt. 18. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ez amit csinálsz főleg hogy ki is írtad egy figyelemfelhívás, hogy figyeljenek rád a környezetedben senki nem veszi észre, hogy tele vagy vágásokkal?
2013. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyam egyszer latta.mondta h alljak le meg h pszichológus kéne.mo ndtam jó leallok.(hazudtam) azóta nem tudja és sztem leszarja.a"legjobb barátnőm"még általaba pofon vág mondja h alljak le és ennyi.aztán ez ismétlődik.o is vágja magat.
2013. okt. 18. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
beszélj a szüleiddel. ez komoly dolog nagyon. tudom, mert én is csináltam. nekem a barátom segített kijönni ebből. keress fel egy pszichológust, mielőtt nagy baj lesz ebből. kérlek. hidd el, veszélyes ez. kérlek. 17l
2013. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kész vicc ami itt megy :)


Sajnálom ami veled történt de miez hogy vagdosod magad? meg a bartnőd is... minden 4. kérdés itt a vagdosásról szól. Hova fajul ez a világ...

2013. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!