Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ne nevessetek ki, de félek az...

Ne nevessetek ki, de félek az Egyiptommal kapcsolatos dolgoktól. Infók lenn. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ha pl.egy cikket olvasok hogy mi történt ott akkor elkezdek félni,pánikolni.Nem tudom mitől.Ez az egész attól kezdve van hogy amikor kisebb voltam voltunk egy Fáraó kiállításán és azóta valamiért félek...

2013. okt. 19. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisebb? Mennyire "kisebb"? Gondolom olyan 7-8 éves korod előtt történt meg ez a látogatás a kiállításon. Ilyen fiatalon MINDEN élmény meghatározó, a későbbiek szempontjából is. Valószínűleg szembesültél a kiállításon valamivel, amivel nem akartál. Ha zavar téged a mindennapokban, akkor egy pszichológus tud segíteni. Nem olyan nagy probléma ez, hacsak nem vagy valamilyen Egyiptommal foglalkozó kutató (erre pedig a leírtakra alapozva nem sok esélyt látok)
2013. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem az volt hogy,akkor szembesültem hogy rengetegen meghaltak amiért kinyitották a sírokat.És féltem hogy engem is megölnek...Köszönöm a választ!
2013. okt. 19. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy fóbia bármire vonatkozhat, olyanra ami akár nevetséges is lehet:

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2013. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, biztos azt mondták, hogy többen nem sokkal később meghaltak? Nem lehet, hogy azt mondták inkább, hogy ugyan ezzel riogatták őket, de a haláluk mégsem hozható összefüggésbe a sírok kinyitásával?

Így emlékezz a történetre, és akkor minden jobb lesz!

2013. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!