Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sok pszichés betegséggel,...

Sok pszichés betegséggel, zavarral mit lehet kezdeni pszichen kívűl?

Figyelt kérdés

Voltam már pszichológusnál,segített. De maradt sok minden ami csak amiatt baj mert kisebbségi érzést okoz részben.

Gyakran vagyok egyedül magamba beszélek néha mintha valakik lennének velem itt. Megteremtem a saját magam világát. Nem tudom a sok pszichés baj okát részben az Asperger szindrómám az ok,de van sok más is. Gyakran zavaros az agyam a sok gondolattól,de sikerül ellene tenni.


2013. okt. 22. 15:19
 1/3 A kérdező kommentje:

Utóirat! Úgy gondolom,hogy másnak jobb az élete mint nekem! Másnak nincs sok pszichés baja. De ettől még nem kellene elhúzódnom mindenki elől szinte. A napok csak telnek így.

Munkám még nincs,változást várok tőle. Reménykedem! Úgy gondolom,hogy beteg vagyok nem vagyok normális és ez fog vissza a barátkozásban stb.

2013. okt. 22. 15:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki diagnosztizálta nálad az Asperger-szindrómát? Ez nem jelent semmi mást, mint hogy rossz a szociális készséged, és egy kissé különc vagy. Nem vagy beteg.
2013. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ettől vagyok beteg.
2013. okt. 23. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!