Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szükségem van a fájdalomra?

Szükségem van a fájdalomra?

Figyelt kérdés
régebben egyszer megvagdostam magam, aztán éreztem, hogy megint akarom, és megint, és megint. aztán megcsináltattam a tetoválásom és jól eső érzés volt, hogy "igen, végre érzek valamit" piercinget is csináltattam még jóval előtte akkor is boldogság öntött el tőle. mostanában érzem megint, hogy kell a fájdalom, érezni akarom, hogy élek. megyek nem sokára újra tetováltatni, de nem lehet ezt mindig amikor úgy érzem kell a fájdalom... ez mennyire beteges, mit lehet ezzel kezdeni?
2013. okt. 23. 23:08
 1/8 A kérdező kommentje:
elnézést ha kicsit zavaros lett
2013. okt. 23. 23:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előre is bocs, hogy nem tudok kielégítő választ adni a kérdésedre, de szerintem elmehetnél rendszeres véradónak. Az se épp fájdalommentes, és még segíthetsz is másoknak.
2013. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bizonyos okok miatt nem adhatok vért
2013. okt. 23. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Mély trauma érte gondolom, amiből fakadóan a negatív érzéseket a fájdalomban vezeti le. Talán úgy gondolja hogy ön megerősödött, megedzette az élet és hogy már nincs olyan dolog ami önnek fájni tudna. Tehát fizikai fájdalommal nyomja el a lelkit. Depressziós, ezért forduljon szakemberhez!
2013. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer már lebasztalak Dzsordzsó, hogy interneten nem magázódunk, mert idegesítő és modoros. Akkor abbahagytad egy időre, de most emgint kezded?! Utánad fogok járni és lepontozlak mindenütt, amíg abba nem hagyod!!!!4


on: Nem annyira beteges, mint amennyire annak hangzik, sokan vannak így ezzel.

2013. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el fakírnak.
2013. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én szeretem magam vagdosni, szeretem a fájdalmat. Rendszeresen összevágom a kezem, persze nem olyan mélyen, csak hogy fájjon. Nálam ennek lelki okai vannak, de azt itt inkább nem részletezem. Nem beteges.

17/L

2013. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy lelki okai vannak azon segiteni kell,beszéld meg mással vagy magadban.vagy pszichológus, nézz utánna interneten ,tuti nem egészséges gondolj már bele a önvágdosás egészséges ,miért?önpusztítás,--(rossz) lelki dolgok, gondolj bele, ha valami rossz történik azon nem változtatsz?
2013. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!