Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális, vagy kezdek...

Ez normális, vagy kezdek bekattanni?

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen megváltozott az ételhez való hozzáállásom..Régen semmi bajom nem volt,kicsit talán még beles is voltam egy kicsit..:) Viszont pár napja kattant valami..Sokkal kevesebbet eszek,egyszer-kétszer egy kicsit,és egy füzetbe elkezdtem írni melyik nap mit,és mennyi kalóriát eszek..Ha jól lakok,egyszerűen csak ki akarom hányni az egészet,mert félek,hogy hízok tőle..

Mindent megnézek hány kalória,és ma rosszul voltam,hányingerem volt,és még akkor sem akartam semmit enni..Kezdek bekattanni?:(

14/L


2013. okt. 26. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól félek,hogy meg szeretnél felelni (akár öntudatlanul is) a társadalom diktálta anorexiás ideálnak. Minél előbb beszélj erről valakivel,ne csak az interneten,mert most még meg tudod akadályozni bulémia vagy anorexia kialakulását! SÜRGŐSEN KÉRJ SEGÍTSÉGET!!!
2013. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem merek senkivel beszélni erről szemtől szemben,nem az interneten..:( Félek attól,hogy hogy fog nézni rám,és attól,hogy leszid,hogy milyen "hülye2 vagyok..Pedig én tényleg nem direkt csinálom.:( Egész nap,iskolában is az a hülye kalóriaszámolgatás jár az eszemben..
2013. okt. 26. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez bizony komoly baj.

Nem történt valami otthon vagy az iskolában, amin nem tudtad túltenni magad? Haragszol magadra valamiért? Nem érzed úgy, hogy túl sokat várnak tőled?

2013. okt. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindig is utáltam magamat.:)Kívül belül.Sosem tudom elhinni ha mások dícsérnek..És mindig is megakartam felelni mindenkinek..Ja.És most ráadásul szerelmes vagyok egy olyan srácba,aki a vékony aranyos lányokat szereti..Hahah.:)Én meg korántsem vagyok ilyen..

Itthon pedig mindig csak áll a bál,egy kedves szót nem kapok soha..Már vagdostam is magam.Igen,önutálat miatt.:)

2013. okt. 27. 00:54
 5/7 anonim ***** válasza:

14 évesen azt sem tudtam mi van. nincs semmi bajod,kamsz vagy,ennyi....még leszel depis,szorongsz 2-3 x pánikrohamod lesz,azt hiszed miatta,hogy infarktusod van... ennyi

Fejlődsz.

Táplálkozzál egészségesen,mozogj sokat, baráti kapcsolataidat ápold, tanulj,légy kipihent. Ne akarj másoknak megfelelni,de ne legyél vérlázítóan szemtelen.

ja,és ne képzelj be magadnak minden pszichomaszlagot amit itt írnak.)

Ha rosszul érzed magad menj el orvoshoz,majd ő megmondja mi van,már ha van valami problémád.



EZT A FÜZETEST SZARD MEG ÁSD EL A FRANCBA. GYEREK VAGY,EGYÉL RENDESEN. HA 25 ÉVESEN 120KILOS LESZEL AKKOR ÁLLJ EZZEL ELŐ ÚJBÓL.

2013. okt. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
A kamaszok pszichés problémáit nem szabad semmibe venni! Belőlük lesznek a pszichés problémákkal küzdő vagy öngyilkos felnőttek. Kérdező, a problémád egyértelműen komoly, pszichológushoz fordulj, neki az a dolga, hogy segítsen.
2013. okt. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát.
2013. okt. 27. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!