Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki osztotta meg az öngyilkossá...

Ki osztotta meg az öngyilkossági gondolatait mással?

Figyelt kérdés
Szóval aki, megosztotta barátjával, családtagjával, egy hozzá közel álló személlyel az öngyilkossági szándékát, mi volt az illető reakciója? Nem elég nagy szemétség ilyennel terhelni bárkit is? Mert egyáltalán nem biztos, hogy segíteni tudna, és ha megtörténik baj akkor még esetleg saját magát is hibáztathatja egy életen át :(
2013. okt. 29. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Én többször is, de akkor nagyon elvoltam keseredve..bár majdnem mindennapos ez...vagyis hogy az öngyilkosságra gondolok, évek óta

26 N

2013. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nem bántad meg, hogy mást is belekavartál ebbe? Segítség volt számodra, hogy hozzá fordultál?
2013. okt. 29. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondom néha szüleimnek is de nem érdekli őket mondtam,hogy nem kell eltemetni majd a kukacok végeznek velem nem kerülök pénzbe meg,hogy gyerekként miért nem dobtak ki valahová nem szenvedtem volna ennyit az életemben és évek teltek el a semmibe elvonultam mindenkitől ezt is köszönöm egyrészt magamnak másrészt pedig másoknak akik miatt történt ez és a lelkemnek is!

Nem lenne semmi ha mennék.. max anyunak lenne rossz,de kiheverné.. régen is nevetett rajtam mikor kérdeztem hogyan is fognak eltemetni ..

az emberek idővel egyre őrültebbé válnak már nincs kivel barátkoznom normális ember ritka mint a fehér holló meg már lassan nem is akarok

2013. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én az exemmel beszéltem erről, mert nekem csak ő van még így is hogy külön vagyunk. De ő sem vesz komolyan. Egyébként nam ő miatta akarok meghalni vagyis nem csak ő miatta, hanem mert mindenemet elvesztettem! Munkámat, barátokat, családommal nem vagyok jóban! Igazából senki nem hallgat meg...
2013. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyébként Te akarsz öngyilkos lenni, vagy neked mondja valaki, hogy meg akar halni?
2013. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én akarok, de nem tudom, hogy attól most jobb lenne ha beszélnék róla valakivel, átmenetileg biztos javulna az állapotom. De szerintem nem jó dolog valakire egy ilyet rá sózni, hogy aztán állandóan aggódjon. Azért kérdeztem, hogy mik a tapasztalatok.
2013. okt. 30. 17:59
 7/8 anonim válasza:
Azért mond el valakinek akiben megbízol hátha tud segíteni, mert ha megteszed ígyis- úgyis fogja magát hibáztatni!
2013. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam! Bár úgy tervezem csinálni, hogy ne tudja meg senki, hogy mit történt, de akkor ezen még rágódom azért... Köszi!
2013. okt. 30. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!