Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez most normális? Normális ha...

Ez most normális? Normális ha ilyenekre gondolok, ilyeneket kreál az elmém?

Figyelt kérdés
Szóval, eléggé depresszív gondolataim vannak.De inkább csak gondolatok, meg az agyamban az elmém olyan dolgokat kreál hogy meghal az egész családom stb. És olyan mintha én ezt még szeretném is.Mármint, hogy meghaljon a családom. Meg szinte, szeretem azt gondolni, hogy szenvedek, hogy szar nekem, hogy depressziós vagyok. Meg efféle baromságok. De nem álmodom meg őket, hanem zenével fel-alá járkálva szinte "eljátszom". Vagy átgondolom, csendben. Már szinte 6 éves korom óta egy "fiú"-nak gondolom magam, és mintha egy színdarabot játszanék, kitalálom mindenét. Persze, ez a fiú ahogy növök változik, vagy éppen elfelejtem és teljesen más lesz. Ez normális?:\
2013. okt. 29. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de amit leírtál az nem normális.
2013. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Őszintén bevallom, hogy én is szoktam képzelődni, hogy vannak szuper emberek akik segítenek a világ jobbátételében (még nevet is adtam nekik ) meg nyerek lottón sikeres leszek.álmodozok... Tehát pont az ellenkezője és ez engem megnyuat h ideges vagyok én kreálom ezeket.. rád ez nem igaz. Hány évs vagy? Ha 10-11 akkor talán még elmegy..Nem akkor sem!
2013. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha magadat a szenvedőnek állítod be, valószínűleg figyelem/szeretet hiányt érzel. Ez így szokott lenni.

Elismerésre, törődésre vágysz.

Ha nem így van, bocsi. Azért írd le, ha mégis talált.

2013. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyenem és hogy mi normális és mi nem azt nem döntheti el senki sem!
2013. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is vagyok így ezzel.De úgy érzem,ha nem gondolnék erre néha,akkor megbolondulnék.Ne érezd magad egyedül,sokan vannak így ezzel a problémával.
2013. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a 3. válaszadó szerintem neked van igazad.. talán ezt az egészet azért találtam ki,hogy az élet ne legyen olyan rossz, nem tudom:\ de legalább nem csak én vagyok vele így :)
2013. okt. 30. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!