Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki már nem tudja elképzelni...

Aki már nem tudja elképzelni magát "barátokkal" ott gond van?

Figyelt kérdés

Régen voltak, de mára szét hullottak a barátságok, és nem igazán tudnám már elképzelni hogy barátkozzak, illetve barátokkal legyek, együtt "vihogjunk", annyi ideje vagyok egyedül. (3-4 éve) most lettem 28

Mondhatom szinte már szokatlanul érezném magam társaságban, egy összejövetelen mondjuk. vagy lehet csak azért érzem így mert annyira távoli most ez az élethelyzet számomra? hm


2013. nov. 2. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol dolgozol? Hol tanulsz? Vagy otthon vagy egész nap?

Normális esetben ha nagy barátságokat nem is, valamekkora kapcsolatokat azért fenntart az ember a munkatársaival vagy évfolyamtársaival.

2013. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

természetesen a munkahelyen nem érzem ezt, szeretek dolgozni, ahol vagyok. Kijövök a munkatársakkal is, de nem mondanám hogy azért beülünk sörözni. Ők egy 20-al több mint én, megaztán munkatársal nem barátkozunk. Nálam ez alap.

Felszínes kapcsolatok vannak, de... egy barátnő kellene ahogy kinéz.

2013. nov. 2. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!