Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet az, hogy konkrétan...

Mitől lehet az, hogy konkrétan üresnek érzem az agyam?

Figyelt kérdés

Szóval, az utóbbi időben rengeteg gondolatom volt, tényleg állandóan csapongtak a gondolataim, néha már azt kívántam, bár ne gondolnék semmire, de ezt már nem bírom. Aztán most mintha teljesült volna, olyan üresnek érzem magam, a fejem, mintha nem lenne semmi gondolat benne. Szóval így magától nem ugrik be semmi gondolat, csak ha kifejezetten gondolni akarok rá... Tehát mondhatni most csend van a fejemben. Csak olyan fura, megmagyarázhatatlan érzés, inkább kellemetlen... Mintha mindent 'csak úgy' csinálnék, anélkül, hogy felfognám... Ez normális, vagy idegösszeroppanásom van?

Egyébként idén érettségizem és nagyon stresszes voltam az utóbbi időben, nem tudom, ez számít-e valamit.

18/L



2012. máj. 31. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális!:)

Menj el egyedül egy erdei sétára kikapcsolni,szinte kicserélődik az ember.

2012. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen? :S:) Jól van, megpróbálom. :)
2012. máj. 31. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Tetszik a stílusod!
2012. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
biztos túlpörgetted és most kell a nyugi a fejednek :)
2012. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azóta mi történt veled? Én december óta érzem üresnek a fejem nagyon kellemetlen :(
2017. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valaki tud vmi nyugtatót mondani? Mert nálam is ez a helyzet egy átbulizott éjszaka után..s őszintén kicsit félelmetes, h most ez pozitív-e vagy negatív...s ez olyan, amit könnyen,hamar megszok az ember..:(
2020. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!