Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatással van az alkohol...

Milyen hatással van az alkohol a frontinra/rexetinre? Bármilyen nyugtatóra?

Figyelt kérdés
Sört ittam a nyugtatókra, de nem érzek semmit, lehet hogy később fogok?
2009. nov. 15. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
felerősítheti a hatását, de nem para. csak ne csinálj belőle rendszer, mert akkor a májad bosszút áll.
2009. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Nem sűrűn fordul elő, de egyre inkább, már 5 éve vonzódom az italhoz és a nyugtatókhoz. A legszörnyűbb, voltam pszichológusnál két éve,direkt nem írt gyógyszert, aztán most pszichijáterhez járok és ő írt és leszarta, hogy mik vannak :S. Hát ilyenkor a kísértés az, hogy a napi adagnál kicsit többet kíváno "néha". Félek, hogy gy.függő vagyok. De lehet h csak bebeszélem magamnak :S.

2009. nov. 15. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Frontin szedése mellett én úgy tudom tilos az alkohol fogyasztása,rexetin mellett lehet de csak mérsékelten.amúgy max. jól kiüt ha normális adagod mellé iszod.de ha pl. beszedsz 10 szemet és ráiszol 1 sört akkor már lehet hogy gyomormosás sőt több mint valószínű.de 1-1 szemre 1 sör nem nagy bajt okozhat.
2009. nov. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a váalszod!

Igazából úgy 5-7 szemet szedtem be, tegnap, ma és rá 1,5 sör. Volt hogy seroguelt szedtem be egy felet, de azt alakohol nékül...hát olyat sosem érezte még. Gyorsan kidobtam, mert tudom teljesen rászoktam volna :S. De hiányzik. Viszont a gyagyás pszichiáter szarik a kórelőzményre és csak gyógyszert ad,....de azt mondta vszinű kell pszichoterápia is :S. Elegem van. Nem akarok 25 évesen 40-nek kinézni! Irtó gáz!!!

2009. nov. 18. 00:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Központi idegrendszerre ható gyógyszer alkohollal a lehető legjobb megoldás, ha függő akarsz lenni. Felerősítik egymás hatását, lehet tőle átmeneti amnéziád, rosszulléted, de a legnagyobb baj hogy igen gyorsan rá lehet szokni, a mennyiségek növekednek és előbb-utóbb a toxikológián, majd a pszichiátrián kötsz ki. Nem jó mulatság, hidd el.
2009. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23:13as vagyok.tudom hogy mondani könnyű de próbálj meg leszokni erről a nagy adagról mert ahogy a legutolsó válaszoló is írta a pszichiátrián is kiköthetsz a zárt osztályon az pedig nem túl jó dolog,főleg fiatalon..szóval próbálj meg leszokni erről az irtózatos adagról,és alkoholt tényleg ne igyál mellette.sok sikert kívánok.:)
2009. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget!!!

A tegnapi estém egy részére egyáltalán nem is emlékszem. De azt tudom, hogy 2-án írta fel az orvos a frontint, de már nincs belőle, a mamám 0.25-ös frontinjából loptam!!! Nem vagyok normális, nem tudom mért csinálom ezt, pedig hangsúlyozom: TUDOM, HOGY NEM SZABAD!!!

2009. nov. 18. 20:50
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Azért csinálod, mert már függő lettél. Nagy akaraterővel még talán sikerül leállni, de ha nem, akkor előbb-utóbb pszichiátriai kezelés lesz belőle.
2009. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MókusBogár válasza:
55%
10 szem meg egy kis sor miatt gyomor mosoas? Ugyan kerlek par evig szedtem rexetint es mindig vodkat eiskit ittam mellette nem is keveset de semmi nem volt csak az alkoholt ereztem.. 10szem frontin miatt meg nem csinalnak gyomor mosast en vettem mar be forntinbol is meg rivotrilbol is 30 darabot es nem volt sose gyomormosasom..
2015. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
100db! 1mg!-os frontin, porrátörve teába keverve. Biztos ami biztos felszívódjon... Ha jól emlékszem alkoholt nem ittam akkor. De reggelre kialudtam, mint ha mi se történt volna. Most akkor? 😮
2016. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!