Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kuzdjem le? Undorodom...

Hogyan kuzdjem le? Undorodom a hústól.

Figyelt kérdés
Nemrég koltoztunk ossze a barátommal, és ugye foznunk is kell, én otthon viszont soha nem készítettem még el a nyers húst (nem vagyok vegetariánus csak gumikesztyuben fogom meg, de szagátol hányingerem lesz. probálom helyettesíteni gombával, szojával de néha jol esne igazi hus is. Páromat is megkértem már hogy szeletelje ossze o, de o sem volt rá képes, ugyanugy undorodott mint én. Hogyan kuzdhetnénk ezt le?

2013. nov. 14. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Pszichiáter.
2013. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Költözz vissza a szüleidhez :)
2013. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ez egy betegség. Hogy mi lenne a legjobb, hát szerintem orvos. A haltól is undorodsz? Az jóval egészségesebb, és (bár ez ízlés kérdése) finomabb is, mint a szárazföldi állatok húsa.
2013. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vegyél előre felkockázott húst. Habtálcán lehet kapni lefóliázva.

A hentes is a csibét feldarabolja neked, ha kéred.

2013. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretnétek legyőzni ezt az undort, akkor valóban pszichiáter.


Bár megjegyzem a nyers hús, dög látványától, szagától normális a hányinger.


Vehetsz esetleg előre felkockázott vagy felszeletelt húsokat (a húspultban is lehet így kérni, de az aldiban, lidlben jó áron lehet kapni csomagolva is), az megoldást jelenthetne számodra.

2013. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha megkéred a hentest, felszeleteli... Nekünk csak annyit kérdez, milyenre vágja? Én pedig mondom neki, simán ingyen bérmentve megcsinálja. Előrecsomagoltat is lehet venni de azt én nem fogok többet miután egyszer megjártam még anno a CORA-ba.
2013. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hentesnél felszeletelik ha kéred. Meg lehet felkockázott húst is venni.
2013. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A hentes is a csibét feldarabolja neked, ha kéred."

Meg a röfit is meg a barit is :)

2013. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is undorodom, de én nem is akarom leküzdeni :-D
2013. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Emberek ***** válasza:
én elég fiatal vagyok, így van időm lekűzdeni, és szerintem jó úton járok. személy szerint próbálok mindig csak egy kis darab húst megfogni, elkészíteni, és idővel megszokod, és nem fog zavarni
2013. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!