Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem úgy mintha álmodnék?

Miért érzem úgy mintha álmodnék?

Figyelt kérdés
Néha rám jön ez az érzés mikor így elgondolkodom hogy most mi is történik velem, hol vagyok , minek vagyok,hogy kerülök ide meg olyan valóságszerűtlen minden mintha álmodnék.Mintha ez nem is a valóság lenne.Lehet hogy csak a fáradság miatt , de kb úgy érzem olyankor magam mintha detoxban lennék vagy nem tudom.Lehet hogy meg fogok őrűlni ??
2013. nov. 14. 18:33
 1/2 II.Dartheon ***** válasza:

szerintem nem, csak vagy nem alszol eleget, vagy más bajod lehet, vagy csak ilyen a természeted :)

nekem is szokott lenni ilyen néha..

2013. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már olyat is éreztem, hogy pl. megtörtént velem egy dolog, olyan volt, mintha már régebben is megtörtént volna velem. Mintha megálmodtam volna előre, hogy mi fog történni, és amikor megtörtént, akkor ráismertem.
2013. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!