Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Pszichológushoz...

Mit tegyek? Pszichológushoz forduljak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok pofont és visszautasítást kaptam már nőktől. Jó pár éven keresztül. Mára már eljutottam oda, hogy 1 éve nem is próbálkoztam be egy lánynál sem. Én is mint mindenki más szerettem volna párkapcsolatot, de valami megváltozott már bennem.

Nem szívesen vágnám pofám magam még egyszer kétszer feleslegesen.


És rosszul esik a sok negatív élmény (hogy senkinek sem kellettem).


Ez vajon akut probléma és pszichológushoz kell vele fordulnom? vagy csak szimplán ne gondoljak rá, és végezzem a hétköznapi dolgaimat?


2013. nov. 15. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A párkapcsolati problémáknak a legtöbbször az oka a hibás kommunikáció. Olvasd el az "Emberi játszmák" című könyvet, és tanulj belőle. Lehet, hogy eredményesebb leszel.

A negatív élményeidet pszichoterapeuta segítségével dolgozhatod fel.

2013. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy trükkök segítenének. ez nem olyan dolog...
2013. nov. 15. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hány éves vagy?
2013. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
26
2013. nov. 18. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Az akut azt jelenti, hogy gyorsan kialakuló/rövid lefolyású. Ezért ha akut probléma, biztosan nem kell pszichológushoz fordulnod vele.:)

De a viccet félretéve, ha van kedved beszélgetni, írj. (25 éves lány)

2013. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!