Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos szorongas szedules...

Folyamatos szorongas szedules megorulok! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
panikbetegseget diagnosztizaltak nalam 6 evvel ezelott....egy darabig volt,aztan 2 evig semmi ...tok jol voltam. DE most megint elojott !!! vagyis nemtudom hogy az e , vagy valami mas bajom van....orvoshoz nem merek elmenni mert felek hogy talalnak valamit....ugyvagyok vele hogy inkabb ne tudjam....:( allandoan szedulok nyomast erziek a fejemben , remegek, autoban es buszon az esetek 90% aban rosszul vagyok , elviselhetetlen erzes....ha merik a vernyomadom altalaban 120/80/110.... a pulzusom hirtelen megugrik mert felek a vernyomas merestol is.... nyugtatot szedek frontint vagy xanaxot...0.5 oset de csak alkalmankent felet....3 x felet 1 nap.....de mar ugy erzem egyre tobb kell hogy jobban legyek.....vagy lehet ez mar nem is panik hanem mas bajom van ?
2013. nov. 17. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig bizony jó lenne orvoshoz menned. Inkább minél előbb derüljön ki, ha baj van, hiszen minél előbb segítenek rajta, annál jobb.

Nem hinném, hogy a pánikbetegségen kívül más bajod is lenne, de gondolom, így is eléggé szenvedsz tőle, kezelést igényel!

2013. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit leírsz, az a pánikbetegség. Mindenképp orvoshoz kell vele fordulni. Ugye te férfi vagy? Az írásod alapján gondolom. Huszonéves lehetsz...Ha írsz segítek elindulni.
2013. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok es lany....regebben voltam pszichologusnàl de nem ért nàlam semmit sajnos....:( alig élem tùl a napokat...
2013. nov. 19. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!