Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész nap az öngyilkosság jár...

Egész nap az öngyilkosság jár a fejemben már lassan 3 éve a folyamatos magány, barátok és haverok teljes hiánya miatt. Szeretnék megszabadulni ettől az érzéstől de mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pszichológusra/pszichiáterre nincs pénzem és kedvem sem, gyógyszert nem fogok szedni mert az nem gyógyulás csak kábulás.

Próbáltam változtatni többször de még jobban elhasaltam és most még rosszabb. Egész egyszerűen már belefáradtam az magányba és elvesztettem a reményt, hogy valaha is boldog leszek de leginkább abból van elegem, hogy akárhogy is igyekszem nem találok barátnőt (és persze nem is találtam eddig sem).

Eddig is voltak "kísérleteim" de voltaképp csak azért volt, hogy érezzem egy kicsit azt, hogy hiányoznék valakinek és nem végleges elhatározás akart lenni, de most már nagyon véglegesnek tűnik tűnik minden.


Aki volt már ilyen helyzetben hogyan jött ki belőle, mit kellene tennem? Vagy egész egyszerűen csináljam amit jónak látok és ne terheljek másokat a saját problémáimmal?


27/F


2013. szept. 4. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza attól, hogy kimozdulj otthonról, és barátkozz?
2013. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Talán kezdj el élni
2013. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1#

Írtam, hogy már többször is próbáltam és mindig csak romlott a helyzet. Most nyáron próbáltam kimozdulni, barátkozni de végül elég rossz véget ért a dolog, hát ezért nem.

2013. szept. 4. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem túl jó az, ha görcsösen ehhez ragaszkodsz, és görcsösen barátokat és barátnőt próbálsz találni. Ezt megérzik rajtad, és méginkább távolodnak majd tőled. Inkább próbáld meg jól érezni magad, ha így teszel, biztos vagyok benne, hogy vonzani fogod az embereket. Próbálj ki új dolgokat, járj társaságba de ne feltétlenül azért, hogy ismerkedj, hanem hogy valamit megismerj (pl agykontroll tanfolyam, vagy valami előadás, tehát maga a tevékenység miatt járj el), szerintem ezzel kijöhetsz ebből a depresszióból :)

Ne feledd: ne légy negatív, mert azt is megérzik az emberek....

A lényeg: tedd azt, ami jól esik!

2013. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt egyes. Az előző hozzászóló nem mond butaságot: nem kell rágörcsölni. Ha kedves vagy és barátságos, akkor mások is azok lesznek veled.

Mi a helyzet a kollégáiddal? Velük sem jössz ki jól?

2013. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem dolgozom. Ami ugyancsak hozzájárul ehhez az állapothoz.

És az igazság az, hogy nem esik jól semmit sem csinálni.

2013. szept. 4. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen helyzetben és volt már öngyilkossági kisérletem is.Nekem a gyógyszerek segítetek hogy jobban legyek.Most már nem is szedem már gyógyszereket sem.
2013. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Írj rám,és privátba kifejtem hosszan a véleményemet :)
2013. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!