Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában olyan mintha nem...

Mostanában olyan mintha nem lennék önmagam, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Elég sokat gondolkodtam azon, hogy hogyan létezhet az emberiség és ez eléggé összezavart, szóval olyan érzés mintha meg őrültem volna, de közben tudom magamban, hogy nem. 14 éves vagyok, sportolok, a barátaimmal is sokat vagyok. Nemtudom, hogy mi lehet a baj. De ha elfeledkezek róla akkor nincs semmi problémám, ugyan úgy megy az életem mint eddig, és még olyan mintha kicsit megdőlt volna az időérzékem. A pánikbetegségnek az egyik formája lehet? Ez megoldható úgy orvosnélkül? Mert tudom magamról, hogy képes vagyok legyőzni, mert már győztem le pánikbetegséget.

2013. nov. 18. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nincsen semmi bajod, nem őrültél meg. Filózz csak nyugodtan, max. ha összezavar, akkor egy darabig pihentesd a témát és foglalkozz mással.

Milyen pánikbetegséget győztél le korábban? Az pontosan hogy nézett ki?

2013. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát kb. 8 éves lehettem és az egyik este be pánikoltam...aztán utána többször is, de sikerült legyőznöm:D Amúgy ez a mostani dologgal is úgy vagyok, hogy ha elfelejtem akkor nincs nagyon bajom, viszont ha eszembe jut..akkor nem is tudom..ilyen furcsa érzés, mintha kiszálna a lelkem a testemből vagy nem is tudom.:D De hát ezt magamban kell legyőznöm.:)
2013. nov. 19. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!