Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gáz lenne, ha ajándékot...

Gáz lenne, ha ajándékot vennék a pszichológusomnak?

Figyelt kérdés

Több mint egy fél éve járok és mivel közeledik a karácsony így arra gondoltam, hogy esetleg veszek neki (nő, 30 év körüli) ajándékot. Röviden: TB-s pszichológushoz járok, de ennek ellenére én minden alkalommal fizetek neki 3 ezer forintot, de ez nem zavar, mert iszonyat rendes, kedvelem is, ráadásul sokat is segített a problémáimon és persze az elmúlt hónapok miatt eléggé függök is tőle, úgymond megnyugtat a tudat, hogy "nem vagyok egyedül" (ezt Ő is tudja, legalábbis egyszer ezt próbáltam elmondani neki :D ). Mivel közeledik a karácsony így arra gondoltam, hogy vennék neki egy kis apróságot. Nem sok mindent tudok róla, de azért elárult egy-két dolgot pl: szereti és gyűjti a plüss bárányokat. Így arra gondoltam, hogy esetleg egy plüss bárányt vennék neki, vagy egy hógömböt (egyszer arról beszéltünk, hogy miket gyűjtök és én a hógömböket gyűjtöm és imádom, erre árulta el, hogy Ő pedig a plüss bárányokat), mivel sajna eddig nem találtam egy normális plüss bárányt így valószínűleg a hógömb marad. Kérdésem tehát, hogy gáz, ciki, ha vennék neki ajándékot? Még annyit, hogy ez nem igazán karácsonyi ajándék lenne, hanem nagyobb részben egy "köszönöm ajándék", hogy segített és segít még most is.

22/L


2013. nov. 18. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha azonos neműek vagytok (nő-nő), akkor nem gáz. Sőt, kedves Tőled. Én régebben az Ikeában láttam bárány-párnát.

De nem muszáj azt venned, amit gyűjt. Vehetsz egy nagy és színvonalas bon-bont is (mondjuk Ferrero vagy Mozart Kugelnt, ilyesmit. Nem?)

2013. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ne vegyel neki ajandekot, hiszen minden alkalommal megkoszonod a segitseget 3 ezer forinttal. Szerintem az onallosagod erdekeben mondj le errol az otletrol. Tudom mirol beszelek, mert en is hajlando lennek meg a fodraszomat is meglepni valamivel karacsonyra de rajottem, hogy ez mennyire bizonyitja a fuggesemet mas emberektol.
2013. nov. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!