Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mondjam el a pszichológus...

Hogy mondjam el a pszichológusomnak, hogy vagdosom magam?

Figyelt kérdés
Ez az a téma amiről soha senkinek nem tudtam beszélni. Vagy inkább ne említsem?

2013. nov. 10. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan és őszintén.

Nem kell semmi körítés, mondd el neki szépen úgy, ahogy van.

Koncentrálj arra, hogy benne megbízhatsz, és azért van, hogy segítsen Neked.

Hogy segíthetne, ha eltitkolod a problémáid?! Ugye? Csak bátran! Neked is jobb lesz, ha sikerül ezt leküzdened :-)

2013. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 automatakoktel ***** válasza:
51%

"Kedves drága pszichológusom. El szeretnék mondani valami. Vagdosom magam."


:)

2013. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mond el neki nyugodtan, hisz azért van h a problémáidat segítsen megoldani! Utána csak jobb lesz mert valakinek őszintén tudsz a gondjaidról beszélni! és valószínű és segíteni is tud.

Kitartást!

2013. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mond kérdező mennyi idős vagy?
2013. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha nem tudod kimondani, akkor mutasd :)))
2013. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Hogy juthatod ilyen butaság az eszedbe? egyetlen életed van, egyetlen tested van arra pedig vigyázni kell, azt nem szabad elcsúfítani, vagy valami roncs akarsz lenni, valami amiből lefaragtak darabokat? Mit fogsz mutatni egyszer a szerelmednek a bevagdosott, elcsúnyított testedet? A pszichológusodnak el kell, mondanod!


Inkább szeretni és tisztelni kellene önmagadat hisz csak gondolj bele egyedi vagy ezen a világon, nincs belőled még egy! Inkább tedd tökéletesebbé önmagadat, hogy mindenki téged irigyeljen, szeresd és tiszteld önmagad, hogy mások is tiszteljenek!


19. f. A két csodálatos lelkünk.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...


Olvass bele és ismerd meg önmagadat érezd át milyen csodálatos és fantasztikus teremtménye a természetnek az ember!

2013. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy mennyi ilyen esettel találkozott már. Ez a munkája, és mivel tudja, mi ez, nem fogja rólad azt gondolni, ami miatt másoknak nem mondod el (nem tudom, nálad mi ez pontosan).
2013. nov. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom elmondani, csak nagyon nehéz. És attól is félek, hogy a szüleimnek elmondja. :(

13/L

2013. nov. 13. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:

A pszichológust titoktartás köti, nem mondhatja el a szüleidnek. Igen, lehet, hogy nehéz beszélni róla, de kell!!!

És őszintén szólva nem hiszem, hogy a szüleid nem vettek ebből észre semmit...

Nyugi, úgy a szüleid, mint a pszichológusod azt akarják, hogy jobban érezd magad. De ehhez Neked is AKARNOD KELL VÁLTOZTATNI.

2013. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyen eszed, ne csináld! Én sokáig csináltam, nekem sem volt rendben sem a lelkem, sem az életem, de ezzel csak magadat teszed tönkre! Nem tudom, miért kezdted el, de mint sorstársad, kérlek, ne folytasd! Lehet, hogy hülyén hangzik, de egy idő után nem tudsz majd leállni, mert akarni fogod a fájdalmat. Én ezt saját magamon vettem észre, bár őszintén én csodállak, hogy te elmentél segítséget kérni. Én nem tettem és ennek nem igazán örülök, talán féltem, hogy mindenki "dilisnek" fog tartani. De te okos voltál, és ez azt jelenti, hogy változtatni akarsz. Sok sikert hozzá, legyél kiegyensúlyozottabb, mint a kortársaid! 14/L
2013. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!