Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a skizofrénia tünetei?

Ezek a skizofrénia tünetei?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Ez az egész úgy kezdődött, hogy még nyáron mentünk egy helyre, és én ezt annyira vártam, hogy azelött nap este azt hittem, hogy nem fogok felébredni..xdd És amikor reggel felkeltem akkor az hittem egész nap, hogy az egy álom.xd És kb. ezt hittem 3 napig, de utána belegondoltam, hogy ez fizikailag képtelenség. Na ezután azt képzeltembe magamnak, hogy megőrültem, pedig tudtam magmban, hogy normális vagyok. Megint vissza jött ez az "érzés", viszont orvoshoz nem akarok elmenni ilyennel..Szóval a ti véleményeteket kérném, amúgy ha elfeltkezek róla akkor nincs semmi bajom. Ezt az egészet csak beképzeltem?

2013. nov. 20. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

nem skizofrénia

Egyszerün az agyacskád elment pihenni

2013. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy érted?:)
2013. nov. 20. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos túl sok kakaót ittál, egyértelmű...:)
2013. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezen az egyértelműn mit értesz?:)
2013. nov. 20. 17:25
 5/8 anonim válasza:
Semmi köze nincs hozzá....
2013. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Húúú:D akkor meg megnyugodhatok, hogy nincs semmi komolyabb bajom?:D
2013. nov. 20. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nőknél kb. 25-35 éves kor között alakul ki a skizofrénia általában, férfiaknál kb. 15-25 éves kor között.
2013. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem:) köszönöm a válaszokat!:D
2013. nov. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!