Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 hónapja ideges, stresszes...

1 hónapja ideges, stresszes vagyok, felidegesítenek az egyszerű dolgok is, vajon mit tehetnék?

Figyelt kérdés

17/F vagyok. Reggelente fáradt vagyok, este alig tudok elaludni és reggel korán kelek, hamarabb fél-háromnegyed órával mint ahogy kéne. A suliban a 4-es vagy 5-ös dolgozatnak örülök 1-2 óráig, de a rossz jegy pedig napokig idegesít.

Mintha nem lennék kiegyensúlyozott vagy nem is tudom.

Fociedzésen, ha elrontok valamit akkor elmegy a kedvem és már nem úgy állok hozzá és még rosszabb vagyok. Alig tudok valaminek örülni. Ha pedig ideges vagyok akkor nagyon nagyon és szétvernék akármit..pedig nem ilyen voltam, életvidám, vicces és kedves. Azóta unalmasnak érzem magam és szürkének érzem a hétköznapokat..1-2 ember azt is mondta, hogy bunkó vagyok.

Én nem akarok ilyen lenni..!


Mit tegyek?

Mivel motiváljam magam hogy edzésen jobb legyek és ne rosszabb?

Mitől lehetnék boldogabb?

Esetleg a hozzáállással van baj?


2013. nov. 22. 14:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igából az is baj, hogy lehangolom magam..nem tudok kitörni a rosszból csak "eltemetem" . Az is baj lehet, hogy mostanában nincs olyan barátom akinek mindent elmondok.

Jövőhéttől már nem 3 hanem 1 fociedzésem lesz. El sem tudom képzelni, hogy mi lesz velem..hogy mit fogok csinálni..

2013. nov. 24. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!